Atheo dusjseng

Athéo dusjvogn plassert på badekar
Athéo dusjvogn med understell
Atheo dusjsengØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Enkel dusjseng til reiser

Kategori:

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Athéo dusjseng fester man enkelt på badekar, eller man kan også velge å plassere den på baderomsgulvet. Som tilbehør kan vi tilby et enkelt understell med hjul.

Athéo dusjseng er sammenleggbar og er lett å frakte med seg på reiser. Athéo tar ikke stor plass og man kan fint ha den i en bag, eller løst ved siden av på reiser.

Athéo dusjseng kan tilpasses til spesialmål.

Tekniske data

Atheo dusjvognStr 1Str 2Str 3Str 4Str 5Str 6
Lengde (cm)152152162162172172
Bredde (cm)627262726272
Høyde (cm)282828282828
Vekt (kg)8.398.89.59.310
Makt belastning (kg)130130140140150150
Bredde sammenslått (cm)161616161616
Høyde sammenslått (cm)767681818686

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS art.nr.
Athéo dusjseng str 1SBA 152/62
Athéo dusjseng str 2SBA 152/72
Athéo dusjseng str 3SBA 162/62
Athéo dusjseng str 4SBA 162/72
Athéo dusjseng str 5SBA 172/62
Athéo dusjseng str 6SBA 172/72

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Athéo understell til dusjseng 62 cm breddeERA62
Athéo understell til dusjseng 72 cm breddeERA72

Standardutstyr

  • Dusjseng u/understell