EASY UP ståstativ

EASY UP ståstativ produktbilde
EASY UP ståstativØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Ståstativ med direkte tilgang fra sittende inn i stativet.

Art. nr.: AV3121B325G/HMS 235254 Kategori: Stikkord:

Dokumenter

Produktbeskrivelse

EASY UP er et ståstativ med elektrisk oppreisningshjelp fra sittende til stående. Utformingen av ståstativet gjør at det er enkelt å komme inn i stativet fra stol og rullestol. Langt sete gir god støtte og forenkler oppreisningen til stående. EASY UP reguleres uten bruk av verktøy.

Ståstativet egner seg for barn og voksne som har liten eller ingen selvstendig ståfunksjon. Å komme opp i stående stilling har mange fordeler; vektbæring for ledd, enklere å puste, stimulerer sirkulasjonen, forebygger trykksår, bedre for fordøyelsen og kan redusere spasmer i beina.

Tekniske data

Min-max brukerhøyde140-200 cm
Bredde75,2 cm
Lengde103,5 cm
Egenvekt53 kg
Max brukervekt200 kg

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nr.HMS nr.
Ståstativ med elektrisk oppreisninghjelp fra sittende til ståendeAV3121B3252G235254

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr.HMS nr.
Håndtak EASY UP ergonomisk01608234622
Håndleddgrep EASY UP med hvilepute01609234623
Leggstropper EASY UPAC0014234624
Ryggbånd EASY UP str.MAC004234625
Ryggbånd EASY UP str.LAC0783234626
Fotstropper EASY UP kun sammen med AC0686AC0047234627
Forflyttningslomme EASY UP for langt seteAC0048234628
Ryggstøtte EASY UP kun sammen med AC0075AC0074234629
Fester EASY UP til AC0702 og AC0703AC0075234630
Hodestøtte EASY UP kun sammen med AC0074AC0076234631
Setepolster EASY UP AC0544234632
Helstopper EASY UP fikserteAC0685234633
Helstopper EASY UP justerbareAC0686234634
Sete EASY UP justerbart langtAC0690234635
Nødstopp EASY UP dybdejusterbarAC0692234636
Frontalstøtte EASY UP dybdejusterbar AC0693234637
Nødstopp EASY UP med frontalstøtte dybdejusterbarAC0694234638
Lateralstøtte EASY UP justerbare AC0702234639
Lateralstøtte EASY UP med ryggstøtte justerbare AC0703234640
Borddeksel EASY UP med kanterAC0764234641

Standardutstyr

  • Bord
  • Håndtak
  • Knestøtter
  • Batteri
  • Lader
  • Håndkontroll