Costa Kid

Costa KidØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En lett og anvendelig håndsykkel for barn og unge med god armfunksjon.

Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Beskrivelse

Costa Kid er en lett og anvendelig sykkel med god sittehøyde som gjør forflytningen enklere. Du sitter høyt og har god oversikt.

Costa Kid håndsykkel egner seg godt ved nedsatt balanse og forflytningsevne eller nedsatt funksjon/styrke i bein, og passer fint til barn og unge som skal trene eller bare ha det gøy.

Med den elektriske hjelpemotoren GoSwissDrive er det ikke noe problem å komme opp alle bakker. Hjelpemotoren har ryggefunksjon, den bremser i nedoverbakker og kompenserer for ulik kraft og funksjon i armene. I tillegg lades batteriene under kjøring.

Tekniske data

HåndsykkelCosta Kid m/GSD hjelpemotorCosta Kid
Costa håndsykkel20"20"
Kroppslengde95-150 cm95-150 cm
Setebredde33 cm33 cm
Setedybde34 cm34 cm
Rygghøyde32 cm32 cm
Sittehøyde50-64 cm50-64 cm
Innstigningshøyde23 cm23 cm
Max brukervekt115 kg115 kg
Lengde 150 cm150 cm
Bredde72 cm72 cm
Vekt16 kg16 kg
Vekt med motor25 kg -
Bremser foranFelgFelg
Bremser bakskivebremsskivebrems
Antall gir9 gir8 gir
Farge GulGul
ParkeringsbremsJaJa
MotortypeGoSwissDrive -
Kjørelengde130 km -
BatteritypeLi-Ion -

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Costa Kid håndsykkel barn 8 girOFF-1K211188
Costa Kid håndsykkel barn 9 gir m/GoSwissDrive motorOFF-1CKGSD231226

 

Standardutstyr m/motor

  • 9 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Felgbrems foran
  • Skivebrems bak
  • GoSwissDrive hjelpemotor

Standardutstyr u/motor

  • 8 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Felgbrems foran
  • Skivebrems bak

 

 

 

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
VimpelCS040193326
TetragrepCS044193328
UnderarmsstøtteCS046193329
FrontlysCS050193325
Fumagalli hoftebelte m/polster str S 413301146262
Fumagalli hoftebelte m/polster str M 413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L 413303159077