Costa Kid

Costa Kid håndsykkel gul
Costa kid håndsykkel
Costa KidØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En lett og anvendelig håndsykkel for barn og unge med god armfunksjon.

Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Costa Kid er en lett og anvendelig sykkel med god sittehøyde som gjør forflytningen enklere. Du sitter høyt og har god oversikt.

Setet har gode justeringsmuligheter, og sykkelen har skivebremser både foran og bak.
Costa Kid håndsykkel egner seg godt ved nedsatt balanse og forflytningsevne eller nedsatt funksjon/styrke i bein, og passer fint til barn og unge som skal trene eller bare ha det gøy.

Med den elektriske hjelpemotoren GoSwissDrive er det ikke noe problem å komme opp alle bakker. Hjelpemotoren har ryggefunksjon, den bremser i nedoverbakker og kompenserer for ulik kraft og funksjon i armene. I tillegg lades batteriene under kjøring.

Tekniske data

HåndsykkelCosta KidCosta
Hjulstørrelse20"26"
Kroppslengde95-150 cm140-190 cm
Setebredde33 cm38 cm
Setedybde34 cm38 cm
Rygghøyde32 cm35 cm
Sittehøyde50-64 cm38-48 cm
Innstigningshøyde23 cmFra 40 cm
Max brukervekt115 kg115 kg
Lengde 150 cm181 cm
Bredde72 cm80 cm
Vekt16 kg16 kg
Vekt med motor25 kg26 kg
Bremser foranFelgbremsFelgbrems
Bremser bakskivebremsSkivebrems
Antall gir827
Farge GulRød
ParkeringsbremsJaJa
MotortypeGoSwissDriveGoSwissDrive
Kjørelengde130 km130 km
BatteritypeLi-IonLi-Ion

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Costa Kid håndsykkel barn 8 girOFF-1K211188
Costa Kid håndsykkel barn 9 gir m/GoSwissDrive motorOFF-1CKGSD231226

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
VimpelCS040193326
TetragrepCS044193328
UnderarmsstøtteCS046193329
FrontlysCS050193325
Fumagalli hoftebelte m/polster str S 413301146262
Fumagalli hoftebelte m/polster str M 413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L 413303159077
GoSwissDrive ekstra batteri til Costa210049HAAKD36V3

Standardutstyr m/motor

  • 9 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Felgbrems foran
  • Skivebrems bak
  • GoSwissDrive hjelpemotor

Standardutstyr u/motor

  • 8 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Felgbrems foran
  • Skivebrems bak