Flash håndsykkel

Flash håndsykkel
Sykkeltur med Flash håndsykkelFlash håndsykkel bakfraDeler av en Flash håndsykkel
Flash håndsykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En lett og tøff håndsykkel både til trening og rekreasjon.

Kategori: Stikkord: ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Flash håndsykkel har en stiv aluminiumsramme som gir meget god stabilitet – også i stor fart. Det lave tyngdepunktet gjør kjøreegenskapene til håndsykkelen spesielt gode. Flash håndsykkel egner seg godt til aktive voksne personer med funksjonsnedsettelser, eksempelvis ryggmargsskader, som har nedsatt funksjon/styrke i bein og god armfunksjon/styrke.

Håndsykkelen har Shimano XT 27 gir og mekaniske skivebremser. Den polstrede ryggen er vinkelregulerbar, og benstøtten er dybdejusterbar.

Tekniske data

Anbefalt kroppslengde140-190 cm
Max brukervekt115 kg
Sittehøyde17 cm
Setebredde34 cm
Setedybde36 cm
Rygghøyde49 cm
Hjulstørrelse26"
Lengde195 cm
Bredde62 cm
Vekt18 kg
Bremser foranSkive
Bremser bakSkive
ParkeringsbremsJa
Antall gir27
Farge Gul

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Flash håndsykkel m/skivebrems123394193250

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
FrontlysES076193330
Regntrekk til sete/ryggES040
StøtfangerES044193332
TetragrepES070193333
UnderarmstøtteES072193334
Fumagalli hoftebelte m/polster str S413301146262
Fumagalli hoftebelte m/polster str M413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L413303159077

Standardutstyr

  • 27 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Skivebrems foran og bak
  • Vimpel