Costa håndsykkel

Costa håndsykkel for voksen, rød
På tur med Costa håndsykkelOffcarr Costa håndsykkel
Costa håndsykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En allsidig sykkel til bruk i skogen og på veien.

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Costa håndsykkel er en lett og anvendelig sykkel med høy sittehøyde som gjør forflytningen enklere. Du sitter høyt og har god oversikt.

Setet har gode justeringsmuligheter, og sykkelen har skivebremser både foran og bak. Håndsykkelen egner seg godt til unge og voksne som har god armfunksjon, men nedsatt balanse og forflytningsevne eller nedsatt funksjon/styrke i bein.

Costa håndsykkelen leveres både med og uten hjelpemotor. Med den elektriske hjelpemotoren GoSwissDrive er det ikke noe problem å komme opp alle bakker. Hjelpemotoren har ryggefunksjon, den remser i nedoverbakker og kompenserer for ulik kraft og funksjon i armene. I tillegg lades batteriene under kjøring.

Tekniske data

Costa håndsykkel26"
Kroppslengde140-190 cm
Setebredde38 cm
Setedybde38 cm
Rygghøyde35 cm
Sittehøyde38-48 cm
InnstigningshøydeFra 40 cm
Max brukervekt115 kg
Lengde 181 cm
Bredde80 cm
Vekt med motor26 kg
Bremser foranFelgbrems
Bremser bakSkivebrems
Antall gir27
Farge Rød
ParkeringsbremsJa
MotortypeGoSwissDrive
Kjørelengde130 km
BatteritypeLi-lon

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Costa håndsykkel 27 gir m/GoSwissDrive motorOFF-1CGSD231227

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Costa støtfangerCS022193327
Costa TetragrepCS044193328
Costa UnderarmsstøtteCS046193329
Costa FrontlysCS050193325
Fumagalli hoftebelte m/polster str S 413301146262
Fumagalli hoftebelte m/polster str M 413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L 413303159077

Standardutstyr

  • 27 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Parkeringsbrems
  • Støtte til føttene
  • Felgbrems foran
  • Skivebrems bak
  • GoSwissDrive hjelpemotor
  • 26” hjul