Duet Junior tandemsykkel

Duet Junior tandemsykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Robust sykkel og komfortabel rullestol i ett.

Dokumenter

Beskrivelse

Duet Junior gir flere barn og unge muligheten til å komme seg ut på sykkeltur og kjenne gleden av sykling. Rullestolen kan enkelt kobles fra sykkelen for å ta en tur i parken, på kjøpesenteret eller på en kafe for noe å drikke eller en snack. Setet til Duet Junior gir mulighet for god støtte og mange tilpasningsmuligheter. Det tilbys i to ulike setestørrelser.

Ved behov for støtte utover det Colibrisetet gir, kan de populære og unike moduloppbygde sittesystemene Zitzi Delfi Pro monteres som passasjersete til Duet Junior. Sittesystemene gir kroppsnær støtte som gjør at du sitter stabilt på sykkeltur, og flere kan komme seg ut på sykkeltur sammen og delta i aktivitet – med et modulbasert sittesystem påmontert tandemsykkelen.

Elektrisk hjelpemotor, 7 gir og et spesielt styresystem, gjør sykkelturen komfortabel også for ledsager.

Tekniske data

Hjulstørrelse foran24"
Hjulstørrelse bak26"
Skrittlengde78-93 cm
Innstigningshøyde39 cm
Max brukervekt180 kg
Lengde 235 cm
Bredde65 cm
Vekt50 kg
Bremser foranTrommelbrems
Bremser bakNavbrems
Antall gir7
Farge Sort
ParkeringsbremsJa
Motor typeHeinzmann Direct Power
Kjørelengde60 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Duet junior sykkel 7 gir fotstøtte med sete og motor500050M500W

 

Colibri-sete

Colibri seteStr 2Str 3
Setebredde front23-30 cm29-36 cm
Setebredde bak21-28 cm27-34 cm
Setedybde28-31 cm34-37 cm
Rygghøyde41 cm50 cm
Legglengde28-40 cm28-40 cm
Max brukervekt50 kg50 kg

 

Standardutstyr

  • Heinzmann motor
  • Fotbrett
  • Antitipp hjul
  • Parkeringsbrems
  • Skjermer
  • Bagasjebrett
  • Kjedekasse

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Sete str 2500085
Sete str 3500086193837
Zitzi seteenhet str 1285001Z210089
Zitzi seteenhet str 2285002Z210090
Zitzi seteenhet str 3285003Z210091
Zitzi Delfi Pro adaptersystem universal 285175166454
Zitzi Sharky Pro adaptersystem universal 153040184426
Armlener67101193839
Hodestøtte flat2-067400193840
Hodestøtte m/nakke-sidestøtte2-067401
Sidestøtter str 12-066001
Sidestøtter str 22-066003
Sidestøtter str 32-066005
Abduksjonskloss67301
Fotstropper67500
Bord67201
Eikebeskytter1-008014
Antitipp avtagbar590046
Regn poncho930001193841
Hoftebelte m/polster str S413301146262
Hoftebelte m/polster str M413302155644
Hoftebelte m/polster str L413303159077
Skrittsele neopren str S flex sort414301156979
Skrittsele neopren str M flex sort414302159076
Skrittsele neopren str L flex sort414303146741
Sommerfuglvest neopren str XS414200160536
Sommerfuglvest neopren str S414201156980
Sommerfuglvest neopren str M414202158937
Sommerfuglvest neopren str L414203164338