Copilot 2 tandemsykkel

Tandemsykkel Copilot 2, 26 tommer med ryggstøtte
Tandemsykkelen Copilot 2 med el-motorMarianne og Snorre på sykkeltur med tandemsykkelMarianne og Snorre på sykkeltur med tandemsykkel
Copilot 2 tandemsykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Tandemsykkel med to hjul, driftssikker hjelpemotor og dobbelsykkelglede.

Kategori:

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Tandemsykkelen Copilot 2  er designet for å gi en trygg og komfortabel sykkeltur. Tandemsykkelen er testet og oppfyller alle Europeiske krav.

Copilot 2 er en perfekt løsning for to som vil sykle, hvor den ene personen ikke kan sykle alene. Den som sitter foran får en flott følelse av at man sykler selv. Piloten bak sitter høyere enn personen foran, som gir optimal oversikt.

Setene og styrene er høydejusterbare. Friløpskrank gir mulighet til å koble ut pedalene til passasjeren, slik at det er mulig å hvile seg litt.

Copilot 2 tandemsykkel fås med hjelpemotoren Heinzmann Direct Power som er driftssikker, sterk og stillegående.

Tekniske data

Huka CoPilot 224"26"
Hjulstørrelse foran24"26"
Hjulstørrelse bak24"26"
Skrittlengde foran43-71 cm66-91 cm
Skrittlengde foran med lang setepinne65-79 cm1/a
Skrittlengde bak73-94 cm81-94 cm
Innstigningshøyde bak46 cm49 cm
Innstigningshøyde foran45 cm47 cm
Max brukervekt180 kg180 kg
Bremser foranFelgbremsFelgbrems
Bremser bakFelgbremsFelgbrems
Antall gir77
Farge BlåRød
Lengde 236 cm258 cm
Bredde64 cm64 cm
Vekt2931 kg
Vekt med motor38 kg40 kg
Motor typeHeinzmann Direct PowerHeinzmann Direct Power
Kjørelengde60 km60 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Copilot 2 24 m/hjelpemotor Heinzmann Direct Power400000210015
Copilot 2 26 m/hjelpemotor Heinzmann Direct Power400001210016

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Balansepedal venstre32750210057
Balansepedal høyre32751210058
Pedal ekstra lang venstre26986231275
Pedal ekstra lang høyre26987231276
Pedaler med tåhetter og strikkA8077147748
Tåhette høyre26929211232
Tåhette venstre26930211233
Kropsstøtte med reim900011181795
Hofte- og kroppsstøtte med 2 reimer 900013210065
Fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Fotplater str24-30 med velcro 2240031208
Fotplater str31-36 med velcro 2241155154
Fotplater str37-42 med velcro 2242031210
Sete banan26897231236
Sete bredt18265211285
Setestem kort foran 900010210060
Setestem lang foran900009210059
Setestem kort bak 250mm9041211163
Setestem lang bak 300mm9033210062
Setestem ekstra sterk 55 cm Copilot 2 261-001596210064
Setestem med demper32059231242
Styrestem lang9039211170
Speil26961231234
Krankarmforkorter venstre26953200719
Krankarmforkorter høyre26975200720
Styre smalt sykkel 2-26490004210069
V-styre sykkel 490006210068
Krykkeholder dobbel900002210067
Krykkeholder enkel900003210066

Standardutstyr

  • 7 gir
  • Signalklokke
  • Støtte
  • Rød refleks bak
  • Lys foran
  • Felgbrems foran og bak
  • Heinzmann Direct Power hjelpemotor
  • Friløpskrank