Copilot 3 tandemsykkel

Copilot 3 tandemsykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Tandemsykkel med to hjul foran gir ekstra god stabilitet.

Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Beskrivelse

Copilot 3 er en trehjuls tandemsykkel som føles trygg og stabil for ledsager, som får god oversikt og har full kontroll over bredden på sykkelen. Tandemsykkelen er produsert for personer som ønsker å sykle, men som er avhengig av assistanse. Vedkommende sitter foran på tandemsykkelen, og vil på den måten få en optimal følelse av å sykle. Ledsager sitter bak, men har god oversikt da dette setet er plassert noe høyere opp.

Friløpskrank gir mulighet til å koble ut pedalene til passasjeren, slik at det er mulig å hvile seg litt. Passasjeren kan da trå med samme hastighet som ledsager eller i sitt eget tempo. Fronten på tandemsykkelen kan vippes ned eller tas av for å gjøre av- og påstigning enklere. Tandemsykkelen blir kortere uten fronten, og transport av sykkelen blir også enklere.

Tandemsykkelen Copilot 3 leveres i forskjellige størrelser,  Voksen/Barn (24″ hjul) eller Voksen/Voksen (26″ hjul).  Huka Copilot 3 leveres med elektrisk hjelpemotor.

Tekniske data

Huka CoPilot 324"26"
Hjulstørrelse foran20"20"
Hjulstørrelse bak24"26"
Skrittlengde foran55-71 cm72-97 cm
Skrittlengde foran*64-78 cm
Skrittlengde bak73-90 cm85-99 cm
Innstigningshøyde bak40 cm40 cm
Innstigningshøyde foran40 cm40 cm
Max brukervekt180 kg180 kg
Bremser foranTrommelTrommel
Bremser bakFelgbremsFelgbrems
Antall gir77
Farge RødBlå
Lengde 200 cm215 cm
Bredde89 cm89 cm
Vekt med motor44 kg45 kg
MotortypeHeinzmann Direct PowerHeinzmann Direct Power
Kjørelengde60 km60 km

*med lang setepinne

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka Copilot 3-hjuls tandem 24" bakhjul med Heinzmann Direct Power 500W 430000KM500
Huka Copilot 3-hjuls tandem 26" bakhjul med Heinzmann DP 500W motor430260M500217010

 

Standardutstyr

  • Heinzmann Direct Power
  • Skjermer
  • Bagasjebrett
  • Lås
  • Lys foran og bak
  • Friløpskrank

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka Copilot V-styre490006210068
Huka Copilot styre smalt490004210069
Huka Copilot styrestem lang9039210070
Huka Copilot anti tip hjul til 900092210073
Huka Copilot rygg- og hoftestøtte med reimer900013210065
Huka Copilot sete bredt18265
Huka Copilot sete liten1-001636
Huka Copilot sete stor1-001637
Huka Copilot setepinne lang foran900009210059
Huka Copilot kroppsstøtte med reim900011181795
Huka Copilot setpinne lang bak9033210062
Huka Copilot setepinne med demper32056210061
Huka Copilot setepinne ekstra sterk 55 cm1-001596210064
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel par224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel par224231210
Huka Copilot eksentrisk krank venstre til sykkel12841D210071
Huka Copilot eksentrisk krank høyre til sykkel12843D210072
Huka Copilot krankarmforkorter høyre26953200720
Huka Copilot krankarmforkorter venstre26975200719
Huka Copilot krankarm, "fixed" venstre side26976L
Huka Copilot krykkeholder dobbel900002210067
Huka Copilot krykkeholder enkel900003210066
Huka Copilot pressening 24"/26"4277
Pedaler med tåhetter og strikk, parA8077147748
Huka Copilot sete banan26897
Huka Copilot balansepedal venstre32750210057
Huka Copilot balansepedal høyre32751210058
Huka Copilot speil26961
Huka Copilot polstring til kroppstøtte6066