Orthros side by side tandem

Orthros side by side tandemsykkel
Orthros side by side tandemsykkel med dreibart setePå sykkeltur med Orthros side by side tandemsykkelTo på sykkeltur med Orthros side by side tandemsykkel
Orthros side by side tandemØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En stabil tandemsykkel med setene ved siden av hverandre.

Art. nr.: 04100ZA / HMS 207195 Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Med Orthros tandemsykkel oppleves sykkelgleden sammen fordi setene er plassert «side by side», noe som gir god kontakt med hverandre. Føreren sitter til venstre og har kontroll på styringen og farten.

Ingen innstigningshøyde og dreibart sete gjør av- og påstigningen enda enklere. Friløpskrank gir muligheten til å koble ut og inn passasjerens pedaler, slik at passasjeren kan hvile seg ved behov.

Ved behov for ekstra støtte på sykkeltur, kan de populære og unike moduloppbygde sittesystemene Zitzi Delfi Pro (barn) og Zitzi Sharky Pro (voksne) monteres på passasjersiden til Orthros side by side tandemsykkelen. Sittesystemene gir kroppsnær støtte som gjør at du sitter stabilt på sykkeltur, og flere kan komme seg ut på sykkeltur sammen og delta i aktivitet – med et modulbasert sittesystem påmontert tandemsykkelen.

Tekniske data

Orthros side by side
 
Hjulstørrelse foran24"
Hjulstørrelse bak20"
Skrittlengde75-90 cm
Innstigningshøyde0 cm
Max brukervekt240 kg
Lengde 205 cm
Bredde105 cm
Vekt65 kg
Bremser foranFelgbrems
Bremser bakSkivebrems
Antall gir8
Farge Sølv/Antrasitt
Høyde sete til bakken61 cm
Setebredde45 cm
Setedybde40 cm
Rygghøyde35 cm
Kjørelengde40 km
MotortypeHeinzmann Direct Power
Kjørelengde40 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka Orthros side by side tandem Heinzmann Direct Power04100ZA207195

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka Orthros ekstra batteri09832210050
Huka Orthros armlener pilot04262210051
Huka Orthros fotbrett sammenleggbar04280210052
Huka Orthros enkel krykkeholder04281210053
Huka Orthros dobbel krykkeholder04282210054
Huka Orthros dreibart sete til pilot04250210055
Huka Orthros 4-punkts sele04265210056
Huka Orthros tykkere puter pilot + 5 cm04266
Huka Orthros tykkere puter bruker + 5 cm04267
Huka Orthros balansepedal venstre 32750210057
Huka Orthros balansepedal høyre32751210058
Huka Orthros krankarmforkorter venstre26975200720
Huka Orthros krankarmforkorter høyre26953200719
Bardum snowboardbinding til fotplater42
Bardum fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel, par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel224231210
Zitzi Delfi Pro adaptersystem universal 285175166454
Zitzi Sharky Pro adaptersystem universal 153040184426
Zitzi seteenhet str 1285001Z210089
Zitzi seteenhet str 2285002Z210090
Zitzi seteenhet str 3285003Z210091
Fumagalli hoftebelte m/polster str S413301146262
Fumagalli hoftebelte m/polster, str M413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L413303159077
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Zitzi hodestøtte str1285500
Zitzi hodestøtte str1 lang285501
Zitzi hodestøtte str2285502
Zitzi hodestøtte str2 lang285503043861
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strS lang 770161210092
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strM lang 770162210093
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strL lang 770163210094
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strS kort 770166
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strM kort 770167210095
Zitzi hodestøtte Heads Up str3 strL kort 770168210096
Zitzi hodestøtte Pro Plush str3 14 tommer 77002187882
Zitzi feste for adapterstag loddrett 15 x 15 mm70121198572
Zitzi adapterstag loddrett for Pro Heads Up stk77028198571
Zitzi bolstøtte str1 utsvingbare par285031
Zitzi bolstøtte str2 utsvingbare par285032210097
Zitzi bolstøtte str3 utsvingbare par285033
Zitzi sternumstøtte Pro strXS37400-1
Zitzi sternumstøtte Pro strS37400-2
Zitzi sternumstøtte Pro strM37400-3160966
Zitzi sternumstøtte Pro strL37400-4164013
Zitzi H-sele Pro strXS37401-5210098
Zitzi H-sele Pro strS37401-6210099
Zitzi H-sele Pro strM37401-7167317
Zitzi H-sele Pro strL37401-8189445
Zitzi hoftebelte Soft str2/3285058210100
Zitzi ankelstøtte Soft str1/2/3 liten par37711139996
Zitzi ankelstøtte soft str1/2/3 medium par37721139995
Zitzi monteringsbeslag str1/2/3 øvre lang par152238075868
Zitzi monteringsbeslag str1/2/3 nedre par285140044696
Zitzi bekkenstøtte str1/2 par285068
Zitzi bekkenstøtte str3 par285069
Zitzi armstøtte str1 par285061159973
Zitzi armstøtte str2 par285062
Zitzi armstøtte str3 par285063160478
Zitzi overarmstøtte str1/2/3 par285066210101
Zitzi leggstøtte str1/0 par281107-1210102
Zitzi leggstøtte str1/2par281110-1210103
Zitzi leggstøtte str3/2 par281120-1210104

Standardutstyr

  • Heinzmann Direct Power
  • Revers
  • Dreibart sete hos passasjer
  • Armlener hos passasjer
  • Puter på setene
  • Skivebremser bak
  • Parkeringsbrems
  • Friløpskrank
  • Pedalbrems
  • Motor
  • 8 gir
  • Kurv
  • Lys