City 3-hjulssykkel

City 3-hjulssykkel med to hjul bak
City 3-hjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

3-hjulssykkel designet for de som trenger mer stabilitet under sykkelturen.

Dokumenter

Produktbeskrivelse

City er en sporty og moderne trehjulssykkel med hjelpemotor, som er spesielt designet for de som trenger mer stabilitet under sykkelturen. City har en sterk og stabil ramme, og det er lett å svinge med sykkelen.

Heinzmann Direct Power tilbys som en driftssikker hjelpemotor.

Tekniske data

City trehjulssykkelCity 22City 24
Hjulstørrelse foran22"24"
Hjulstørrelse bak20"20"
Innstigningshøyde30 cm32 cm
Skrittlengde68-88 cm72-92 cm
Lengde159 cm168 cm
Bredde68 cm75 cm
Vekt 26 kg27 kg
Vekt sykkel med hjelpemotor35 kg36 kg
Max brukervekt90 kg130 kg
Type brems TrommelTrommel
Antall gir88
Type motor Heinzmann Direct PowerHeinzmann Direct Power
Kjørelengde70 km70 km
Farge Sølv/antrasittSølv/antrasitt

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka City 22 3-hjuls sykkel 8 gir Heinzmann Direct Power hjelpemotor01400ZAM231224
City 24 3-hjulssykkel 8 gir Heinzmann Direct Power hjelpemotor01500ZAM231225

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Sete banan 26897231236
Sete dame lær 26837231237
Sete mann lær 26836231238
Sete gel 27179231239
Sete bred 18265211285
Sete moped 18266231240
Setepinne med demper 32059231242
Speil 26961231234
Styrestem ekstra lang 23086231245
Underarmstøtte 26924231247
Reimer til underarmstøtte 26927231249
Vertikalgrep 26992231250
Bøylestyre 26956231252
Styre smalt 32599A231253
Styre sommerfugl09205231254
Styre sommerfugl multifunksjon 09206231255
Enhåndstyret bremsehendel høyre 12838R231256
Enhåndstyret bremsehendel venstre 12838L231257
Kurv 27025231258
Krykkeholder dobbel 26891231259
Krykkeholder enkel 26886231260
Balansepedal 26994231263
Pedal stor 26993231264
Fotstøtte metall høyre City 2228928231266
Fotstøtte metall venstre City 2228929231271
Fotstøtte metall høyre City 2428930231265
Fotstøtte metall venstre City 2428931231270
Leggstøtte til art 28928 City 2226948231269
Leggstøtte til art 28930 City 2426949231268
Leggstøtte til art 28929 City 2228922231274
Leggstøtte til art 28931 City 2428923231273
Krankarmforkorter venstre 26953200719
Krankarmforkorter høyre 26975200700
Pedal ekstra lang venstre 26986231275
Pedal ekstra lang høyre 26987231276
Bolstøtte halvrund City 2226900231278
Bolstøtte halvrund City 2426901231279
Sidestøtte 26907231282
Ryggstøtte flat 26912231284
Brystbelte med skulderstropper26918231285
Brystbelte 26916231287
Hydrauliske bremser bak 33847CD231289

Standardutstyr

  • 8 gir
  • Signalklokke
  • Rød refleks bak
  • Felgbrems foran og trommelbrems bak
  • Heinzmann Direct Power hjelpemotor