Viktoria Power 3-hjulssykkel

Viktoria Power 3-hjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En stabil og lettkjørt trehjulssykkel med lavt innsteg og elektrisk hjelpemotor.

Art. nr.: VJP / HMS 193248 Kategori: Stikkord: , , , , ,

Dokumenter

Beskrivelse

Viktoria Power 3-hjulssykkel er en stabil og lettkjørt sykkel. Sykkelen har 2 hjul foran, noe som gir deg full kontroll over bredden på sykkelen. Rammen har innebygd krengning og dette gjør at sykkelen «legger» seg i svingene, og skiller seg på denne måten fra tradisjonelle 3-hjulssykler. Sykkelen har lav innstigningshøyde, noe som gjør det enkelt å komme seg av og på. Viktoria Power har hydrauliske trommelbremser.

Viktoria Power fås også uten hjelpemotor, og denne 3-hjulssykkelen heter Viktoria.

Viktoria Power er den nest største 3-hjulssykkelen i V-serien. Se flere sykler i serien nedenfor:

Viktoria Power og Viktor Power er sykler med godkjent MPF elektrisk hjelpemotor. Denne hjelpemotoren er et perfekt samspill mellom pedalkraft og elektrisk kraft og sørger for at det er lettere å sykle.

Viktor/Viktoria kan leveres til tyngre personer (150 kg). Det settes et stag nederst på rammen og hjulene forsterkes med kraftigere eiker. Innstegshøyden bli noe høyere.

Tekniske data

Tekniske dataVikiVik (Power)Viktoria (Power)Viktor (Power)
Hjulstørrelse foran12"16"18"20"
Hjulstørrelse bak16"20"24"26"
Styrehøyde60-78 cm80-98 cm95-113 cm105-123 cm
Skrittlengde35-50 cm50-65 cm63-76 cm76-96 cm
Innstigningshøyde12 cm12,5 cm18 cm18 cm
Max brukervekt40 kg60 kg120 kg120 kg
Lengde 100 cm125 cm150 cm173 cm
Bredde60 cm73 cm78 cm86 cm
Vekt15 kg20 kg25 kg25 kg
Vekt med motorI/A35 kg40 kg40 kg
Bremser foranTrommelTrommelTrommelTrommel
Bremser bak-NavHydraulisk felgHydraulisk felg
Antall gir03 el 777
Farge CremeSortGrønnBlå/Rød
Motor type-MPFMPFMPF
Kjørelengde-50 km50 km50 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr
Viki 3-hjulssykkel fast navVIKI01024220
Vik 3-hjulssykkel 3 gir pedalbremsVIK03
Vik 3-hjulssykkel 7 gir frinavVIK09193245
Vik Power 3-hjulssykkel 7 gir med motorVIP
Viktoria 3-hjulssykkel 7gir pedalbremsVJ03
Viktoria sykkel 3 hjul 7 gir frinavVJ09193246
Viktoria Power 3 hjul sykkel 7 gir med motor VJP193248
Viktor 3-hjulssykkel 7 gir pedalbremsVI03
Viktor 3-hjuls sykkel 7 gir frinavVI09193247
Viktor Power 3 hjulssykkel 7 gir med motorVP

 

Standardutstyr

  • Trommelbrems foran
  • Bremser bak
    • Hydraulisk felgbrems
  • Parkbrems
  • Skjermer foran og bak
  • Bagasjebrett
  • Kjedebeskytter

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr HMS nr
Vik/Viktoria/Viktor Sete OvaltVIKIT49193271
Vik/Viktoria/Viktor Sete LuftVIKIT52193269
Vik/Viktoria/Viktor Sete bred gelVIKIT53193270
Pedaler m/tåhetter og strikk, parA8077147748
Vik/Viktoria/Viktor Pedal sklisikker høyreVT25193300
Vik/Viktoria/Viktor Pedal sklisikker venstreVT26193299
Vik/Viktoria/Viktor Union m/vektkloss høyreVT29193293
Vik/Viktoria/Viktor Union m/vektkloss venstreVT30134441
Vik/Viktoria/Viktor Unionspedal innvendig sidestøtte høyreVT31024632
Vik/Viktoria/Viktor Unionspedal innvendig sidestøtte venstreVT32024633
Vik/Viktoria/Viktor Pedalarm kort høyreVT59024638
Vik/Viktoria/Viktor Pedalarm kort venstreVT60097273
Vik/Viktoria/Viktor pedalarm med kneledd høyreVT61097280
Vik/Viktoria/Viktor pedalarm med kneledd venstreVT62097282
Vik/Viktoria/Viktor støtte til stivt ben/protese høyreVT63097284
Vik/Viktoria/Viktor støtte til stivt ben/protese venstreVT64097286
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel, par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel224231210
Bardum fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Vik/Viktoria/Viktor Krykkeholder, stkVT06024622
Vik/Viktoria/Viktor pressening VT07624623
Vik/Viktoria/Viktor sidespeil til sykkelVT09024625
Vik/Viktoria/Viktor SykkelveskeVJT10193277
Vik/Viktoria/Viktor lyssett foran og bakVT12097251
Vik/Viktoria/Viktor kroppsstøtteVT20024630
Vik/Viktoria/Viktor innstegsplateVT40024634
Vik/Viktoria/Viktor Ledsagerhåndtak til std. styreVT41193290
Vik/Viktoria/Viktor kurv foran VJT03193274
Vik/Viktoria/Viktor kurv bakVJT05193275
Vik/Viktoria/Viktor bagasjebox m/låsbart lokkVJT87193278
Vik/Viktoria/Viktor pedalbrems VR301097300
Vik/Viktoria/Viktor Skyvestang med bremsVR192B234321
Viktoria/Viktor RullatorstativVT90193287

Tilbehøret går også til syklene med el-motor (Power modellene).

Du liker kanskje også…