Viktoria 3-hjulssykkel

Viktoria 3-hjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Viktoria 3-hjulssykkel er en stabil og lettkjørt sykkel med 2 hjul foran.

Dokumenter

Beskrivelse

Viktoria 3-hjulssykkel er en stabil og lettkjørt sykkel. Sykkelen har 2 hjul foran, noe som gir deg full kontroll over bredden på sykkelen. Rammen har innebygd krengning og dette gjør at sykkelen «legger» seg i svingene, og skiller seg på denne måten fra tradisjonelle 3-hjulssykler. Sykkelen har lav innstigningshøyde, noe som gjør det enkelt å komme seg av og på. Viktoria har hydrauliske trommelbremser.

Viktoria fås også med elektrisk hjelpemotor, og denne 3-hjulssykkelen heter Viktoria Power.

Viktoria er den nest største 3-hjulssykkelen i V-serien.

Flere sykler i V-serien:

 

Tekniske data

Tekniske dataVikiVik (Power)Viktoria (Power)Viktor (Power)
Hjulstørrelse foran12"16"18"20"
Hjulstørrelse bak16"20"24"26"
Styrehøyde60-78 cm80-98 cm95-113 cm105-123 cm
Skrittlengde35-50 cm50-65 cm63-76 cm76-96 cm
Innstigningshøyde12 cm12,5 cm18 cm18 cm
Max brukervekt40 kg60 kg120 kg120 kg
Lengde 100 cm125 cm150 cm173 cm
Bredde60 cm73 cm78 cm86 cm
Vekt15 kg20 kg25 kg25 kg
Vekt med motorI/A35 kg40 kg40 kg
Bremser foranTrommelTrommelTrommelTrommel
Bremser bak-NavHydraulisk felgHydraulisk felg
Antall gir03 el 777
Farge CremeSortGrønnBlå/Rød
Motor type-MPFMPFMPF
Kjørelengde-50 km50 km50 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr
Viki 3-hjulssykkel fast navVIKI01024220
Vik 3-hjulssykkel 3 gir pedalbremsVIK03
Vik 3-hjulssykkel 7 gir frinavVIK09193245
Vik Power 3-hjulssykkel 7 gir med motorVIP
Viktoria 3-hjulssykkel 7gir pedalbremsVJ03
Viktoria sykkel 3 hjul 7 gir frinavVJ09193246
Viktoria Power 3 hjul sykkel 7 gir med motor VJP193248
Viktor 3-hjulssykkel 7 gir pedalbremsVI03
Viktor 3-hjuls sykkel 7 gir frinavVI09193247
Viktor Power 3 hjulssykkel 7 gir med motorVP

 

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr HMS nr
Vik/Viktoria/ViktoriaPower/Viktor/Viktor Power Sete OvaltVIKIT49193271
Vik/Viktoria/ViktoriaPower/Viktor/Viktor Power Sete LuftVIKIT52193269
Vik/Viktoria/ViktoriaPower/Viktor/Viktor Power Sete bred gelVIKIT53193270
Pedaler m/tåhetter og strikk, parA8077147748
Vik/Viktoria/Viktoria Power/Viktor Power Pedal sklisikker høyreVT25193300
Vik/Viktoria/Viktoria Power/Viktor Power Pedal sklisikker venstreVT26193299
Viktoria/Viktor pedal Union m/vektkloss høyreVT29193293
Viktoria/Viktor pedal Union m/vektkloss venstreVT30134441
Vik/Viktoria/Viktor Unionspedal innvendig sidestøtte høyreVT31024632
Vik/Viktoria/Viktor Unionspedal innvendig sidestøtte venstreVT32024633
Viktor/Viktor Power Pedalarm kort høyreVT59024638
Viktor/Viktor Power Pedalarm kort venstreVT60097273
Vik/Viktoria/Viktor pedalarm med kneledd høyreVT61097280
Vik/Viktoria/Viktor pedalarm med kneledd venstreVT62097282
Vik/Viktor/Viktoria støtte til stivt ben/protese høyreVT63097284
Vik/Viktor/Viktoria støtte til stivt ben/protese venstreVT64097286
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel, par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel224231210
Bardum fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Vik/Viktoria/Viktor Krykkeholder, stkVT06024622
Viktoria/Viktor pressening VT07624623
Vik/Viki/Viktor/Viktoria sidespeil til sykkelVT09024625
Vik/Viktoria/Viktor SykkelveskeVJT10193277
Viktor/Viktoria sykkel lyssett foran og bakVT12097251
Vik/Viktoria/Viktor kroppsstøtteVT20024630
Vik/Viktoria/Viktor innstegsplateVT40024634
Vik/Viktoria/Viktor Ledsagerhåndtak til std. styreVT41193290
Vik/Viktoria/Viktor kurv foran VJT03193274
Vik/Viktoria/Viktor kurv bakVJT05193275
Vik/Viktoria/Viktor bagasjebox m/låsbart lokkVJT87193278
Viktoria/Viktor RullatorstativVT90193287
Viktoria Power/Viktor Power pedalbrems VR301097300
Vik/Viktoria/Viktor Skyvestang med bremsVR192B234321

Standardutstyr

  • Trommelbrems foran
  • Bremser bak
    • Hydraulisk felgbrems
  • Parkbrems
  • Skjermer foran og bak
  • Bagasjebrett
  • Kjedebeskytter