SnowComfort kjelke

SnowComfort akekjelke med pulkdrag og ledsagerbrett
Ledsagerbrett/ståbrett til SnowComfort
SnowComfort kjelkeØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Behagelig sittekomfort og god sikkerhet.

Art. nr.: 20300RØD / HMS 069396 Kategori: Stikkord: , , ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Kjelken SnowComfort er produsert i støtsikker hardplast med meier i stål. Setet er avfjæret for ta i mot støt og for å gi bruker en behagelig kjøre- og sittekomfort. SnowComfort flyter lett på snøen og er enkel å manøvrere.

Kjelken kan leveres med tilbehør som hodestøttepolstring, Bardum varmepose, forlenger til ledsagerbøyle, og Fjellpulken komplett drag med fester, slik at den kan trekkes som en pulk.

Setet til kjelken leveres i flere størrelser fra barn til voksne.

SnowComfort kjelken leveres kun i rødt.

Tekniske data

Lengde117 cm
Bredde 50 cm
Høyde102 cm
Vekt13 kg
Vekt m/sete15 kg
Maks brukervekt100 kg

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Snowcomfort kjelke, Bardum sete str 0, hoftebelte str. S20300RØD069396

Tilbehør

BeskrivelseHMS nr.Art.nr
Bardum sete str 1 m/polster SB-28 SD-26 RH-32139603520-1
Bardum sete str 2 m/polster SB-32 SD-29 RH-38158328520-2
Bardum sete str 3 m/polster SB-35 SD-33 RH-41158330520-3
Bardum sete str 4 m/polster SB-38 SD-35 RH-45158331520-4
Bardum sete str 5 m/polster SB-42 SD-40 RH-48158332520-5
Bardum sete høy rygg m/polster SB-24 SD-22 RH-40189688RL023P24CM
Bardum sete høy rygg m/polster SB-28 SD-26 RH-44161050RL023P28CM
Bardum sete høy rygg m/polster SB-32 SD-29 RH-50161051RL023P32CM
Bardum sete høy rygg m/polster SB-35 SD-33 RH-56161052RL023P35CM
Bardum sete høy rygg m/polster SB-38 SD-35 RH-58161053RL023P38CM
Bardum sete høy rygg m/polster SB-42 SD-40 RH-60161054RL023P42CM
Bardum varmepose str 100 cm1395456003
Bardum varmepose str 120 cm1444406004
Bardum varmepose str 140 cm1444416007
Bardum varmepose str 150 cm1404766005
Bardum varmepose str 160 cm1556431882
Bardum varmepose str 180 cm1883
Snowcomfort sete side polster336315092
Snowcomfort nakkestøttepolster neopren1470505093
Snowcomfort ledsagerbøyle forlenger6570320301
Bardum støttehåndtak for Snowcomfort206857BAR-541
Bardum justerbar setetilt til Snowcomfort/Snowspeed189455BAR-545
Pulkdrag komplett med festeplate, sele og dragfester1894562125-19
Bardum taudrag med karabinkrok, komplettsett1894572125-18
Fumagalli hoftebelte m/polster, str M155644413302
Fumagalli hoftebelte m/polster str L159077413303
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.S156979414301
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.M 159076414302
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.L 146741414303
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS160536414200
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S156980414201
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M158937414202
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L164338414203

Standardutstyr

  • Hoftebelte str. S
  • Festeplate til sete
  • Bardumsete str 0 m/lav rygg
  • Ståbrett