Special Tomato EIO barnevogn

Special Tomato EIO barnevogn
EIO barnevogn med regntrekkSpecial tomato EIO barnevognEIO barnevogn sammenlagtJente i vogn med modulputer
Special Tomato EIO barnevognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En lett barnevogn med store låsbare hjul og stor kalesje.

Art. nr.: 1434-802 / HMS 174482 Kategori: Stikkord: ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

EIO barnevogn er en enkel og sikker vogn med enkle tilpasningsmuligheter. Barnevognen har god setevinkel og meget gode sitteegenskaper med gode muligheter for variasjon i sittestillingen. Vognen gir meget god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling.

Store låsbare svinghjul gjør det lett å kjøre EIO barnevogn. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol.

EIO barnevogn er enkel å legge sammen, den har lav egenvekt (veier kun 10 kg) og høy brukervekt (40 kg).

Optimaliser EIO barnevogn med Bardum MP modulputer for mer støtte.

Tekniske data

Setebredde35 cm       
Setedybde30 cm
Rygghøyde61 cm
Legglengde33 cm
Legglengde m/ST Liner str.1+2+338 cm
Legglengde m/ST Sitter str.140,5 cm
Legglengde m/ST Sitter str.243 cm
Ryggtilt25 ⁰ -75 ⁰
Kjørebøyle regulering80 - 110 cm
Vekt10 kg
Ytre mål sammenslått b x h x l58 x 48 x 95 cm
Max.brukervekt40 kg

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt. nr. HMS nr.
EIO barnevogn63009900174482

Tilbehør

BeskrivelseArtikkel nr.HMS art.nr.
Varmepose Bardum str.100 lengde 100 cm vinter ull6003139545
Varmepose Bardum str.120 lengde 120 cm vinter ull6004144440
Varmepose Bardum str.140 lengde 140 cm vinter ull6007144441
Varmepose Bardum str.150 lengde 150 cm vinter ull6005140476
Bentrekk 5632-7000-1189615
Fotpute66009900-1
Hoftebelte Fumagalli str.S neopren 2pkt414401189608
Hoftebelte Fumagalli str.M neopren 2pkt414402189609
Hoftebelte Fumagalli str.L neopren 2pkt414403189610
Skrittsele Fumagalli neopren str.S 414301156979
Skrittsele Fumagalli neopren str.M 414302159076
Skrittsele Fumagalli neopren str.L 414303146741
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Special Tomato Sitter sete str.1 grå77010109236713
Special Tomato Sitter sete str.2 grå77010209236714
Rygg Special Tomato Liner str.1 brun72050105189638
Rygg Special Tomato Liner str.2 brun72050205189641
Rygg Special Tomato Liner str.1 lilla72050102189639
Rygg Special Tomato Liner str.2 lilla72050202189642
Rygg Special Tomato Liner str.1 rød72050101189640
Rygg Special Tomato Liner str.2 rød72050201189643
Sete Special Tomtao Liner str.1 brun72040105189644
Sete Special Tomato Liner str.2 brun72040205189647
Sete Special Tomtao Liner str.1 lilla72040102189645
Sete Special Tomato Liner str.2 lilla72010202189648
Sete Special Tomtao Liner str.1 rød72040101189646
Sete Special Tomato Liner str.2 rød72040201189649
Bardum MP baseplate EIO og ST JoggerMP100198422
Bardum MP sidestøtter rygg, str. Small, parMP102198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str. large, parMP103198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.small, parMP104198425
Bardum MP sidestøtter sete, str. large, parMP105198965
Bardum MP sidestøtter rygg, str. medium, parMP109198963
Bardum MP kilepute str.S MP106198966
Bardum MP kilepute str.L MP107198423
Bardum MP kilepute str.XL MP110210844
Bardum MP nakkepute MP108198968

Standardutstyr

  • Regntrekk
  • Hodepute
  • Kalesje m/vindu
  • Store låsbare svinghjul
  • Avtagbare hjul med hurtigkopling
  • 4 puter for posisjonering
  • Parkeringsbrems
  • 4-punkt sele og 2-punkt hoftebelte
  • Regulerbar ryggvinkel, knevinkel og kjørebøyle