Special Tomato Jogger barnevogn

Special Tomato Jogger barnevogn med tre hjul
ST Jogger barnevogn med regntrekkbarnevogn med sitter-sete iSpecial Tomato jogger barnevogn med demperSpecial Tomato Jogger barnevogn
Special Tomato Jogger barnevognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En lett barnevogn med 3 hjul.

Art. nr.: 5632-70 / HMS 146011 Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Produktbeskrivelse

Special Tomato Jogger er en enkel og lett spesialtilpasset barnevogn.

Barnevognen er meget god å trille og egner seg godt på utfordrende underlag utendørs.  Vognen er lett å legge sammen. Ryggen kan legges bakover og kalesjen har vindu som gjør at du kan holde øye med barnet ditt.

Hvis barnet trenger støtte i vognen, finnes Special Tomato Soft Touch Liners sete og rygg i 3 ulike størrelser. For ytterligere støtte kan Special Tomato Soft Touch Sitter setene størrelse 1 og 2 brukes i joggevognen.

I tillegg finnes det vest, belte, regntrekk, varmepose og hodestøtte i tilbehørssortimentet.

Tekniske data

Special Tomato JoggerMål
Setebredde35 cm
Setedybde30 cm
Rygghøyde61 cm
Legglengde35 cm
Legglengde m/ST Liner str. 1+241 cm
Legglengde m/ST Sitter str. 143 cm
Legglengde m/ST Sitter str. 246 cm
Ryggtilt15 ⁰ - 50 ⁰
Kjørebøyle regulering89 - 116 cm
Vekt12 kg
Ytre mål sammenslått b x h x l 66 x 49 x 87 cm
Max.brukervekt50 kg

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArtikkel nr.HMS art.nr.
ST Jogger62009900146011

Tilbehør

BeskrivelseArtikkel nr.HMS art.nr.
Varmepose Bardum str.100 lengde 100 cm vinter ull6003139545
Varmepose Bardum str.120 lengde 120 cm vinter ull6004144440
Varmepose Bardum str.140 lengde 140 cm vinter ull6007144441
Varmepose Bardum str.150 lengde 150 cm vinter ull6005140476
Bentrekk sittevogn EIO 5632-7000-1189615
Hoftebelte Fumagalli str.S neopren 2pkt414401189608
Hoftebelte Fumagalli str.M neopren 2pkt414402189609
Hoftebelte Fumagalli str.L neopren 2pkt414403189610
Skrittsele Fumagalli neopren str.S 414301156979
Skrittsele Fumagalli neopren str.M 414302159076
Skrittsele Fumagalli neopren str.L 414303146741
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Special Tomato Sitter sete str.1 brun 5533-76174188
Special Tomato Sitter sete str.2 brun 5533-77174513
Rygg Special Tomato Liner str.1 brun72050105189638
Rygg Special Tomato Liner str.2 brun72050205189641
Rygg Special Tomato Liner str.1 lilla72050102189639
Rygg Special Tomato Liner str.2 lilla72050202189642
Rygg Special Tomato Liner str.1 rød72050101189640
Rygg Special Tomato Liner str.2 rød72050201189643
Sete Special Tomtao Liner str.1 brun72040105189644
Sete Special Tomato Liner str.2 brun72040205189647
Sete Special Tomtao Liner str.1 lilla72040120189645
Sete Special Tomato Liner str.2 lilla72010202189648
Sete Special Tomtao Liner str.1 rød72040101189646
Sete Special Tomato Liner str.2 rød72040201189649
Bardum MP baseplate EIO og ST JoggerMP100198422
Bardum MP sidestøtter rygg, str. Small, parMP102198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str. large, parMP103198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.small, parMP104198425
Bardum MP sidestøtter sete, str. large, parMP105198965
Bardum MP sidestøtter rygg, str. medium, parMP109198963
Bardum MP kilepute str.S MP106198966
Bardum MP kilepute str.L MP107198423
Bardum MP kilepute str.XL MP110210844
Bardum MP nakkepute MP108198968

Standardutstyr

  • Kurv
  • Regntrekk
  • Skivebrems m/bremsehåndtak på kjørebøyle
  • Regulerbar kjørebøyle
  • Kalesje med vindu
  • Regulerbar ryggvinkel
  • Parkeringbrems
  • Luftfylt låsbart svinghjul
  • Luftfylte avtagbare bakhjul med hurtigkopling
  • 4-punkt sele og 2-punkt hoftebelte
  • Vendbart polster med fleece på ene siden