Anatomic setepute

Anatomic seteputeØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Dokumenter

Beskrivelse

Anatomic setepute er en enkel og fleksibel pute med mulighet for individuelle tilpasninger. Den er laget i trykkavlastende skum som gjør den enkel å modifisere og tilpasse til den enkelte brukers behov. Puten fås med ulike typer trekk som er avtagbare og vaskbare. Merk at måleskjema må legges ved ved bestilling av spesialtilpasset pute.

Kombinasjonen skum og trekk er godkjent etter EN 1021-1: 2014 / EN 1021-2:2014.

Bestillingsskjema skal alltid fylles ut og ligge til grunn for tilbud samt effektuering av bestilling.

OBS! Spesialtilpassede puter er ikke CE-merket da de er modifisert.

Tekniske data

 Standard 40Standard 45Standard 50Standard 55Standard 60
1. Totalbredde400450500550600
2. Totallengde420550550550550
3. Høyde sidestøtter8090909090
4. Tykkelse pute5070707070
5. Innvendig bredde, front310345445445495
6. Innvendig bredde, bak300345445445495
7. Knehase til hofte300450450450450
8. Høyde abduksjon8090909090
9. Bredde abduksjon120100120120120
10. Dybde abduksjon160230230230230

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArtnr.HMSnr.
Anatomic setepute standard 40779001
Anatomic setepute standard 45779003
Anatomic setepute standard 50779005
Anatomic setepute standard 55779007
Anatomic setepute standard 60779009
Anatomic setepute individuell779015

Tilbehør

BeskrivelseArtnr.HMSnr.
Elastisk seteputetrekk med velcro779081
Elastisk inkontinenstrekk med velcro779082
Elastisk coolmaxtrekk med velcro779083
Elastisk coolmax med inkontinenstrekk med velcro779084
Seteputetrekk med glidelås779091
Inkontinenstrekk med glidelås779092
Coolmaxtrekk med glidelås779093
Coolmax med inkontinenstrekk og glidelås779094