KFN terrengvogn

KFN terrengvognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Perfekt vogn for de mer tøffe utfluktene i skog og mark. Vognen fås med el-motor som gir god hjelp i bakker og med tyngre brukere i vognen.

Kategori: Stikkord: , , ,

Dokumenter

Beskrivelse

En stabil sammenleggbar terrengvogn med fire hjul og aluminiumsramme. Høy bakkeklaring, store luftfylte dekk, kjørebrems og lav vekt gjør det enkelt å ta seg frem i ulendt terreng, opp fortauskanter, på sandstranden, på gresskledde områder og på snødekte veier.

Hjulenes hurtigkobling gjør det enkelt å slå sammen vognen for å få plass i bilen.

KFN terrengvogn og KFN Explorer kan begge belastes med 80 kg.

KFN Explorer kommer med elektrisk motor som gir god hjelp i bakker og med tyngre brukere i vognen. Hjelpemotoren lader i nedoverbakkene og øker dermed rekkevidden.

Tekniske data

KFN 4WheelerTekniske data
Setebredde foran/bak 44/34 cm
Setebredde foran/bak med saccoinnlegg 33 cm
Setedybde45 cm
Setedybde med saccoinnlegg 27 cm
Rygghøyde 68 cm
Rygghøyde med saccoinnlegg 60 cm
Ryggvinkel82°
Vekt 13 kg
Maksimal belastning/brukervekt80 kg
Toallengde160 cm
Totalbredde69 cm
Mål sammenslått (LxBxH)145 cm, 67 cm, 70 cm
Mål sammenslått uten hjul 147 x 56,5 x 25 cm

*Explorer kan ikke legges sammen.

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
KFN terrengvogn1014134229
KFN Explorer m/el. motor inkl. Lader1013144161

Tilbehør

BeskrivelseArtnr.HMSnr.
Kurv1009-1
Bentrekk1024134958
Saccoinnlegg, SD:37 cm, SB:33 cm, RH:60 m1025147385
Armpute1030147781
Skjermsett1041
Nakkepute liten 1031141119
Nakkepute stor 1032166216
Sykkeldrag komplett1034
Sykkelkobling1035
Håndtak forhøyet1039147782
Kombi forgaffel med svinghjul1060145731
Tippesikring i par1012161026
Eikebeskytter stkm372012141122
Skjermsett1041
Kombi forgaffel m/svinghjul i par1014-1145731
Hoftebelte Fumagalli str.S neopren 2pkt414401189608
Hoftebelte Fumagalli str.M neopren 2pkt414402189609
Hoftebelte Fumagalli str.L neopren 2pkt414403189610
Skrittsele Fumagalli neopren str.S 414301156979
Skrittsele Fumagalli neopren str.M 414302159076
Skrittsele Fumagalli neopren str.L 414303146741
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Special Tomato Sitter sete str.1 brun 5533-76174188
Special Tomato Sitter sete str.2 brun 5533-77174513
Bardum MP baseplate L:100xB:39xH:1cmMP101198969
Bardum MP sidestøtter rygg, str.S, h15 x br5 x d11 cm, parMP102198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str.L, h33 x br5 x d11 cm, parMP103198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.S, l 20 x br.5 x h8 cm, parMP104198425
Bardum MP sidestøtter sete, str.L, l 27 x br.5 x h8 cm, parMP105198965
Bardum MP kilepute str.S L sb34cm sd19cmMP106198966
Bardum MP kilepute str.L sb34 sd24 cmMP107198423
Bardum MP nakkepute L:26xB:13xH:6 cmMP108198968
Bardum MP sidestøtter rygg, str.M, h24xbr5xd11cm, parMP109198963
Bardum MP kilepute str.XL sb34cm sd31cmMP110
Bardum varmepose str 100 cm6003139545
Bardum varmepose str 120 cm6004144440
Bardum varmepose str 140 cm6007144441
Bardum varmepose str 150 cm6005140476
Bardum varmepose str 160 cm1882155643
Bardum varmepose str 180 cm1883
Bardum vårpose str 100cm, 2 åpn6003-V239376
Bardum vårpose, str 120cm, 2 åpn6004-V234217
Bardum vårpose str 140cm, 2 åpn6007-V239378
Bardum vårpose str 150cm, 2 åpn6005-V239377
Bardum vårpose str 160cm, 2 åpn1882-V237620
Bardum vårpose str 180cm, 2 åpn1883-V239374
Bardums vårpose, Spesialmål, 2 åpn6032-V239379
Regntrekk6027232603
Regntrekk forlenget 15 cm6027-15196480
Ryggforlenger 15 cm1040181776

Standardutstyr

  • Luftfylte hjul
  • Parkeringsbrems og kjørebrems
  • Fempunktsbelte
  • Solskjerm
  • Bentrekk
  • Høydejusterbar fotstøtte