KFN 4Wheeler terrengvogn

KFN 4Wheeler terrengvognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Perfekt vogn i to størrelser for de mer tøffe utfluktene i skog og mark. Vognen fås også med el-motor, som gir god hjelp i bakker og med tyngre brukere i vognen.

Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Beskrivelse

En stabil sammenleggbar terrengvogn med aluminiumsramme på 4 hjul. Voksen modellen kan leveres med elektrisk hjelpemotor (KFN Explorer). Begge størrelsene har en høy brukervekt på 80 kg.

KFN 4Wheeler har høy bakkeklaring. Dette gjør vognen velegnet til bruk både i ulendt terreng, på stranden og i trapper. De 4 store luftfylte hjulene gjør at vognen er meget stabil og lett å kjøre. Hurtigkopling på alle hjul gjør det enkelt å slå sammen vognen til en flat pakke. Dermed er det lett å ta den med seg i bilen.  Ramme og felger er i aluminium.

3 modeller av KFN 4Wheeler

  • Junior
  • Voksen
  • Explorer (voksen) med elektrisk hjelpemotor.

KFN 4Wheeler Explorer har elektrisk hjelpemotor som gir økte muligheter til å ferdes i ulendt terreng og i bakker.  Explorer veier 40 kg og har samme mål som voksenmodellen.

Tekniske data

KFN 4WheelerJuniorVoksen / Explorer*
Setebredde foran/bak 39/29 cm44/34 cm
Setebredde foran/bak med saccoinnlegg 29 cm33 cm
Setedybde30 cm45 cm
Setedybde med saccoinnlegg 23 cm27 cm
Rygghøyde 63 cm68 cm
Rygghøyde med saccoinnlegg 55 cm60 cm
Ryggvinkel82 °82 °
Vekt 12,5 kg13/40 kg
Max.belastning 80 kg80 kg

*Explorer kan ikke legges sammen.

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
KFN 4Wheeler junior1009134230
KFN 4Wheeler voksen1014134229
KFN Explorer m/el. motor inkl.lader1013144161

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
KFN junior kurv1009-2181776
KFN voksen/explorer kurv1009-1
KFN bentrekk voksen1024134958
KFN bentrekk junior1024-1
Saccoinnlegg voksen/explorer, SD:37 cm, SB:33 cm, RH:60 m1025147385
Saccoinnlegg junior, SD: 23cm, SB: 29 cm, RH: 55 cm1026201902
KFN armpute1030147781
KFN skjermsett1041
KFN nakkepute liten 1031141119
KFN nakkepute stor 1032166216
KFN sykkeldrag komplett1034
KFN sykkelkobling til voksen modellen1035
KFN håndtak forhøyet1039147788
KFN håndtak forhøyet Junior1039-1
KFN kombi forgaffel med svinghjul1060
KFN tippesikring, par1012
KFN eikebeskytter parm372012141122
KFN skjermsett1041
KFN kombi forgaffel m/svinghjul, par1014-1145731
Hoftebelte Fumagalli str.S neopren 2pkt414401189608
Hoftebelte Fumagalli str.M neopren 2pkt414402189609
Hoftebelte Fumagalli str.L neopren 2pkt414403189610
Skrittsele Fumagalli neopren str.S 414301156979
Skrittsele Fumagalli neopren str.M 414302159076
Skrittsele Fumagalli neopren str.L 414303146741
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Special Tomato Sitter sete str.1 brun 5533-76174188
Special Tomato Sitter sete str.2 brun 5533-77174513
Bardum MP baseplate KFN L:100xB:39xH:1cmMP101198969
Bardum MP sidestøtter rygg, str.S, h15 x br5 x d11 cm, parMP102198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str.L, h33 x br5 x d11 cm, parMP103198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.S, l 20 x br.5 x h8 cm, parMP104198425
Bardum MP sidestøtter sete, str.L, l 27 x br.5 x h8 cm, parMP105198965
Bardum MP kilepute str.S L sb34cm sd19cmMP106198966
Bardum MP kilepute str.L sb34 sd24 cmMP107198423
Bardum MP nakkepute L:26xB:13xH:6 cmMP108198968
Bardum MP sidestøtter rygg, str.M, h24xbr5xd11cm, parMP109198963
Bardum MP kilepute str.XL sb34cm sd31cmMP110
Bardum varmepose str 100 cm6003139545
Bardum varmepose str 120 cm6004144440
Bardum varmepose str 140 cm6007144441
Bardum varmepose str 150 cm6005140476
Bardum varmepose str 160 cm1882155643
Bardum varmepose str 180 cm1883
Bardum vårpose str 100cm, 2 åpn6003-V239376
Bardum vårpose, str 120cm, 2 åpn6004-V234217
Bardum vårpose str 140cm, 2 åpn6007-V239378
Bardum vårpose str 150cm, 2 åpn6005-V239377
Bardum vårpose str 160cm, 2 åpn1882-V237620
Bardum vårpose str 180cm, 2 åpn1883-V239374
Bardums vårpose, Spesialmål, 2 åpn6032-V239379

Standardutstyr

  • Luftfylte hjul
  • Parkeringsbrems og kjørebrems
  • 5 punkt sele
  • Solskjerm
  • Bentrekk
  • Høydejusterbar fotstøtte