KFN terrengvogn

KFN terrengvognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Perfekt vogn for de mer tøffe utfluktene i skog og mark. Vognen fås med el-motor som gir god hjelp i bakker og med tyngre brukere i vognen.

Kategori: Stikkord: , , ,

Dokumenter

Beskrivelse

En stabil sammenleggbar terrengvogn med aluminiumsramme på fire hjul. Voksen modellen kan leveres med elektrisk hjelpemotor (KFN Explorer). Begge størrelsene har en høy brukervekt på 80 kg.

KFN har høy bakkeklaring. Dette gjør vognen velegnet til bruk både i ulendt terreng, på stranden og i trapper. De 4 store luftfylte hjulene gjør at vognen er meget stabil og lett å kjøre. Hurtigkopling på alle hjul gjør det enkelt å slå sammen vognen til en flat pakke. Dermed er det lett å ta den med seg i bilen.  Ramme og felger er i aluminium.

KFN fås i to modeller; KFN terrengvogn som er uten hjelpemotor og KFN Explorer som er med hjelpemotor.

KFN Explorer har elektrisk hjelpemotor som gir økte muligheter til å ferdes i ulendt terreng og i bakker.  Explorer veier 40 kg og har samme mål som KFN terrengvogn.

Tekniske data

KFN terrengvogn / KFN Explorer 
Setebredde foran/bak 44/34 cm
Setedybde45 cm
Rygghøyde 68 cm
Ryggvinkel82 °
Vekt 13,5 kg
Maks belastning80 kg
Mål sammenslått (bxhxl)67 x 45 x 162 cm
Mål sammenslått når hjul er tatt av (bxhxl)56,5 x 25 x 147 cm

*Explorer kan ikke legges sammen.

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
KFN terrengvogn1014134229
KFN Explorer m/el. motor inkl. Lader1013144161

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Kurv1009-1
Bentrekk1024134958
Saccoinnlegg, SD:37 cm, SB:33 cm, RH:60 m1025147385
Armpute1030147781
Skjermsett1041
Nakkepute liten 1031141119
Nakkepute stor 1032166216
Sykkeldrag komplett1034
Sykkelkobling1035
Håndtak forhøyet1039147788
Kombi forgaffel med svinghjul1060har ikke
Tippesikring i par1012har ikke
Eikebeskytter i parm372012141122
Skjermsett1041
Kombi forgaffel m/svinghjul i par1014-1145731
Hoftebelte Fumagalli str.S neopren 2pkt414401189608
Hoftebelte Fumagalli str.M neopren 2pkt414402189609
Hoftebelte Fumagalli str.L neopren 2pkt414403189610
Skrittsele Fumagalli neopren str.S 414301156979
Skrittsele Fumagalli neopren str.M 414302159076
Skrittsele Fumagalli neopren str.L 414303146741
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Vest Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338
Special Tomato Sitter sete str.1 brun 5533-76174188
Special Tomato Sitter sete str.2 brun 5533-77174513
Bardum MP baseplate L:100xB:39xH:1cmMP101198969
Bardum MP sidestøtter rygg, str.S, h15 x br5 x d11 cm, parMP102198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str.L, h33 x br5 x d11 cm, parMP103198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.S, l 20 x br.5 x h8 cm, parMP104198425
Bardum MP sidestøtter sete, str.L, l 27 x br.5 x h8 cm, parMP105198965
Bardum MP kilepute str.S L sb34cm sd19cmMP106198966
Bardum MP kilepute str.L sb34 sd24 cmMP107198423
Bardum MP nakkepute L:26xB:13xH:6 cmMP108198968
Bardum MP sidestøtter rygg, str.M, h24xbr5xd11cm, parMP109198963
Bardum MP kilepute str.XL sb34cm sd31cmMP110
Bardum varmepose str 100 cm6003139545
Bardum varmepose str 120 cm6004144440
Bardum varmepose str 140 cm6007144441
Bardum varmepose str 150 cm6005140476
Bardum varmepose str 160 cm1882155643
Bardum varmepose str 180 cm1883
Bardum vårpose str 100cm, 2 åpn6003-V239376
Bardum vårpose, str 120cm, 2 åpn6004-V234217
Bardum vårpose str 140cm, 2 åpn6007-V239378
Bardum vårpose str 150cm, 2 åpn6005-V239377
Bardum vårpose str 160cm, 2 åpn1882-V237620
Bardum vårpose str 180cm, 2 åpn1883-V239374
Bardums vårpose, Spesialmål, 2 åpn6032-V239379
Regntrekk6027232603
Regntrekk forlenget 15 cm6027-15196480
Ryggforlenger 15 cm1040181776

Standardutstyr

  • Luftfylte hjul
  • Parkeringsbrems og kjørebrems
  • Fempunktsbelte
  • Solskjerm
  • Bentrekk
  • Høydejusterbar fotstøtte