Special Tomato Jogger barnevogn

Special Tomato Jogger barnevognØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Prisforhandlet – trygg og lett vogn med gode tilpasningsmuligheter

Kategori: Stikkord: , ,

Dokumenter

Beskrivelse

Joggervognen veier kun 13,5 kg og har hele 50 kg i bruker vekt. Med låsbart svinghjul foran er den enkel å manøvrere både inne og ute.

ST Jogger har god setevinkel, og den regulerbare ryggen gir muligheter for variasjon i sittestillingen. Det er god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling. ST Jogger er lett å slå sammen.

Låsbart svinghjul gjør vognen lett å kjøre både inne og ute. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol, både i aktiv sittestilling og i hvilestilling. ST Jogger har vendbart polster med fleece for de kalde dagene. Det finnes et stort utvalg av tilbehør som gir barnet støtten det trenger, bl.a. ST Liner sete og rygg, ST Sitter sete og modulputesystemet Bardum MP modulputer.

Tekniske data

Tekniske data 
Setebredde35 cm
Setedybde30 cm
Rygghøyde61 cm
SetetiltFast
RyggvinkelRegulerbar
Ryggvinkel105 - 145⁰
Regulerbart kjørehåndtakJa
Kjørebøyle regulering86 - 113 cm
Antall hjul3
Type hjul, foranSvinghjul, låsbar
Type hjulLuft
Hjuldiameter foran12''
Hjuldiameter bak12''
Avtagbare trekkJa
LedsagerbremsJa
Vekt13 kg
Totalbredde65 cm
Totallengde120 cm
Sammenslått vogn b x h x l66 x 49 x 87 cm
Max brukervekt50 kg
Legglengde35 cm

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArtikkel nr.HMS nr.
ST Jogger62009900146011

 

Standardutstyr

  • Kurv
  • Regntrekk
  • Sikkerhetssnor
  • Skivebrems m/bremsehåndtak på kjørebøyle
  • Regulerbar kjørebøyle
  • Kalesje med vindu
  • Regulerbar ryggvinkel
  • Parkeringsbrems
  • Luftfylt låsbart svinghjul
  • Luftfylte avtagbare bakhjul med hurtigkopling
  • 4-punkt sele og 2-punkt hoftebelte
  • Vendbart polster med fleece på ene siden

Tilbehør

BeskrivelseArtikkel nr.HMS art.nr.
Sitter sete str 1, grå77010109236713
Sitter sete str 2,, grå77010209236714
Bardum MP baseplateMP100198422
Bardum MP sidestøtter str liten, ryggMP102198424
Bardum MP sidestøtter str medium, ryggMP109198963
Bardum MP sidestøtter str stor, ryggMP103198964
Bardum MP sidestøtter str liten, seteMP104198425
Bardum MP sidestøtter str stor, seteMP105198965
Bardum MP kilepute str litenMP106198966
Bardum MP kilepute str mediumMP107198423
Bardum MP kilepute str storMP110210844
Bardum MP nakkeputeMP108198968
ST Jogger seleRP77322309257049
ST Jogger regntrekk5632-700174483
Comfort Pro hoftebelte 2pkt str 1, DWSR25 spenne374052201106
Comfort Pro hoftebelte 2pkt str 2, DWSR40 spenne374086239086
Comfort Pro hoftebelte 2pkt str 3, DWSR40 spenne374054285901
Comfort Pro hoftebelte 4pkt str 1, DWSR25 spenne374046192372
Comfort Pro hoftebelte 4pkt str 2, DWSR40 spenne374043192373
Comfort Pro hoftebelte 4pkt str 3, DWSR40 spenne374038192374
Proserien antirotasjonsbelte str 0, DWSR25 spenne374060192375
Proserien antirotasjonsbelte str 1, DWSR25 spenne374061192376
Proserien antirotasjonsbelte str 2, DWSR40 spenne374062285898
Proserien antirotasjonsbelte str 3, DWSR40 spenne374063192377
Proserien thoraxsele str 0, bolbredde 20 cm374151268060
Proserien thoraxsele str 1, bolbredde 25 cm374152268061
Proserien thoraxsele str 2, bolbredde 30 cm374153268062
Proserien thoraxsele str 3, bolbredde 40 cm374154268063
Proserien H-Sele str 0, pløse 235x80 mm374015166644
Proserien H-Sele str 1, pløse 320x110 mm374016161711
Proserien H-Sele str 2, pløse 390x140 mm374017167317
Exklusiv H-Sele str 0, pløse 235x80 mm3783201069
Exklusiv H-Sele str 1, pløse 320x110 mm3784201070
Exklusiv H-Sele str 2, pløse 390x140 mm3785201071
Proserien sternumstøtte str 0, pløse 260x200x180 mm374001164011
Proserien sternumstøtte str 1, pløse 310x210x180 mm374002164012
Proserien sternumstøtte str 2, pløse 375x255x215 mm374003163993
Proserien sternumstøtte str 3, pløse 500x330x260 mm374004239382
Exklusiv sternumstøtte str 0, pløse 260x200x180 mm3751187946
Exklusiv sternumstøtte str 1, pløse 310x210x180 mm3752159041
Exklusiv sternumstøtte str 2, pløse 375x255x215 mm3753149708
Exklusiv sternumstøtte str 3, pløse 500x330x260 mm3754187945
Skrittsele str 1, neopren SB:22 SD:8 L:2507050-02110-00909285922
Skrittsele str 2, neopren SB:26 SD:11 L:3107050-02120-00909285923
Skrittsele str 3, neopren SB:29 SD:14 L:3707050-02130-00909285916
Skrittsele str 4, neopren SB:31 SD:15 L:4207050-02140-00909285917
Hoftebelte 2pkt str 1, jekkespenne med polster over spenne07110-06210-00500285906
Hoftebelte 2pkt str 2, jekkespenne med polster over spenne07110-06220-00500285907
Hoftebelte 2pkt str 3, jekkespenne med polster over spenne07110-06230-00500285902
Hoftebelte 4pkt str 1, jekkespenne med polster over spenne07120-06210-00500269676
Hoftebelte 4pkt str 2, jekkespenne med polster over spenne07120-06220-00500285908
Hoftebelte 4pkt str 3, jekkespenne med polster over spenne07120-06230-00500285904