Cortes trehjulssykkel

Cortes trehjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Trehjulssykkel med dreibart sete og krankmotor.

Kategori:

Dokumenter

Beskrivelse

Trehjulssykkelen Cratos har endret navn til Cortes og ser nå litt annerledes ut. Med en justerbar demper og et stort sete blir sykkelturene stabile, trygge og komfortable. Et dreibart sete og lav innstigningshøyde gjør av- og påstigningen særdeles enkel. Setet er også dybdejusterbart for optimal sittestilling.

En sterk ramme gir en maksimal brukervekt på 150 kg. Innebygd krengning i rammen gjør at sykkelen «legger seg» i svingene. Motoren har en rekkevidde på inntil 100 km.

Et stort tilbehørsutvalg gjør at trehjulssykkelen kan tilpasses den enkeltes behov; setet kan blant annet utstyres med armlener for bedre støtte og komfort.

Tekniske data

Teknisk dataCortes trehjulssykkel
Farge Sort
Hjulstørrelse foran24
Hjulstørrelse bak20
Vekt48 kg
Max brukervekt150 kg
Skrittlengde67-95 cm
Innstegshøyde36 cm
Sittehøyde60-67 cm
Setebredde50 cm
Setedybde32 cm
Rygghøyde52 cm
Dreibart seteJa
Lengde 209 cm
Bredde77 cm
Bremser foranFelgbrems
Bremser bakHydrauliske skivebremser
Girsystem innvendig8 gir
ParkbremsJa
DempingJa
StarthjelpJa
Motor 250WShimano Steps
Dreiemoment40 Nm
MotorplasseringKrank
Batterikapasitet11,6 Ah
Rekkevidde inntil100 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nr.HMS.nr.
Huka Cortes 3-hjulssykkel 8 gir Shimano Steps hjelpemotor * 06100MZ266820

* Prisforhandlet

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr.HMS.nr.
Hendler for dybderegulering av sete06131267971
Speil 06140254713
Styrestem regulerbart06142267960
Styrestem forlenget06143267961
Armstøtte 06145267962
Armstøttefiksering kun sammen med 06145 06146267963
Vertikalgrep til styre06147267964
Bøylestyre 06148267965
Sommerfuglstyre06150267966
Krykkeholder dobbel06155254712
Krykkeholder enkel06156267968
Feste til bag og veske06177267969
Bagasjebrett06178254714
Ekstra batteripakke inkl feste06179267970
Armlener, par06188
Ekstra store pedaler 7,5x10 cm par06160267975
Fotstøtte for leggstøtte 25x9 cm høyre06161267976
Leggstøtte høyre kun sammen med 0616106162267977
Fotstøtte for leggstøtte 25x9 cm venstre06163267978
Leggstøtte venstre kun sammen med 0616306164267979
Fotplate med fikseringsremmer 22x8 cm venstre06165267980
Fotplate med fikseringsremmer 22x8 cm høyre06166267981
Fotplate med fikseringsremmer 24x9 cm venstre06167267982
Fotplate med fikseringsremmer 24x9 cm høyre06168267983
Fotplate med fikseringsremmer 27x10 cm venstre06169267984
Fotplate med fikseringsremmer 27x10 cm høyre06170267985
Krankarm ekstra lang venstre 06175267988
Krankarm ekstra lang høyre06176267989
Pedaler sykkel m/tåhette og strikkA8077147748

Standardutstyr

  • Hjelpemotor Shimano Steps
  • 8 gir
  • Dreibart sete
  • Justerbar demper
  • Felgbrems foran
  • Hydrauliske skivebremser
  • Parkeringsbrems
  • Parkbremshendel
  • Skjermer
  • Antiskli på innsteg
  • Differensial på bakaksel
  • Lys foran og bak
  • Ringeklokke
  • Sykkellås