Viki 3-hjulssykkel

Viki 3-hjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Stabil og lettkjørt 3-hjulssykkel med to hjul framme

Kategori:

Dokumenter

Beskrivelse

Viki 3-hjulssykkel er en stabil og lettkjørt sykkel. Hjulene foran gjør at du får full kontroll over bredden på sykkelen og god oversikt. Rammen har innebygd krengning og dette gjør at sykkelen «legger» seg i svingene, og skiller seg på denne måten fra tradisjonelle 3-hjulssykler.  Sykkelen har lav innstigningshøyde, noe som gjør det enkelt å komme seg av og på.

Viki er den minste sykkelen i V-serien.

Flere sykler i V-serien:

 

Tekniske data

Tekniske dataViki
Hjulstørrelse foran12"
Hjulstørrelse bak16"
Styrehøyde60-78 cm
Skrittlengde35-50 cm
Innstigningshøyde12 cm
Max brukervekt40 kg
Lengde 100 cm
Bredde60 cm
Vekt15 kg
BremserTrommel
Antall gir0
Farge Creme

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr
Viki 3-hjulssykkelVIKI01024220

 

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr. HMS.nr.
Sete OvaltVIKIT49193271
Sete LuftVIKIT52193269
Sete bred gelVIKIT53193270
Pedaler m/tåhetter og strikk, parA8077147748
Pedal sklisikker høyreVT25193300
Pedal sklisikker venstreVT26193299
Union m/vektkloss og velcro høyreVT27097265
Union m/vektkloss og velcro venstreVT28097267
Unionspedal innvendig sidestøtte høyreVT31024632
Unionspedal innvendig sidestøtte venstreVT32024633
Pedalarm kort høyreVT59024638
Pedalarm kort venstreVT60097273
Pedalarm med kneledd høyreVT61097280
Pedalarm med kneledd venstreVT62097282
Støtte til stivt ben/protese høyreVT63097284
Støtte til stivt ben/protese venstreVT64097286
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel, par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel224231210
Bardum fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Krykkeholder, stkVT06024622
Pressening VT07624623
Sidespeil til sykkelVT09024625
SykkelveskeVJT10193277
Lyssett foran og bakVT12097251
Kroppsstøtte str storVJT20097257
Vinkelsadelpinne til kroppsstøtte str storVJT14
Kroppsstøtte str ekstra storVT20024630
Vinkelsadelpinne til kroppsstøtte str ekstra storVT14024626
InnstegsplateVT40024634
Ledsagerhåndtak til std. styreVT41193290
Kurv foran VJT03193274
Kurv bakVJT05193275
Bagasjebox m/låsbart lokkVJT87193278
Pedalbrems VR301097300
Skyvestang med bremsVR192B234321
Viktoria/Viktor RullatorstativVT90193287

Standardutstyr

  • Brems med parkeringsbrems
  • Rød refleks bak
  • Signalklokke