Viktor 3-hjulssykkel

Viktor 3-hjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

En stabil og lettkjørt trehjulssykkel uten hjelpemotor med lav innstigningshøyde.

Dokumenter

Beskrivelse

Viktor 3-hjulssykkel er en stabil og lettkjørt sykkel. Sykkelen har 2 hjul foran, noe som gir deg full kontroll over bredden på sykkelen. Rammen har innebygd krengning og dette gjør at sykkelen «legger» seg i svingene, og skiller seg på denne måten fra tradisjonelle 3-hjulssykler. Sykkelen har lav innstigningshøyde, noe som gjør det enkelt å komme seg av og på. Viktor har hydrauliske trommelbremser.

Viktor fås også med elektrisk hjelpemotor, og denne 3-hjulssykkelen heter Viktor Power

Viktor er den største 3-hjulssykkelen i V-serien. Nedenfor ser du de andre syklene i serien.

Tekniske data

Tekniske dataVikiVik (Power)Viktoria (Power)Viktor (Power)
Hjulstørrelse foran12"16"18"20"
Hjulstørrelse bak16"20"24"26"
Styrehøyde60-78 cm80-98 cm95-113 cm105-123 cm
Skrittlengde35-50 cm50-65 cm63-76 cm76-96 cm
Innstigningshøyde12 cm12,5 cm18 cm18 cm
Max brukervekt40 kg60 kg120 kg120 kg
Lengde 100 cm125 cm150 cm173 cm
Bredde60 cm73 cm78 cm86 cm
Vekt15 kg20 kg25 kg25 kg
Vekt med motorI/A35 kg40 kg40 kg
Bremser foranTrommelTrommelTrommelTrommel
Bremser bak-NavHydraulisk felgHydraulisk felg
Antall gir03 el 777
Farge CremeSortGrønnBlå/Rød
Motor type-MPFMPFMPF
Kjørelengde-50 km50 km50 km

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr
Viki 3-hjulssykkel fast navVIKI01024220
Vik 3-hjulssykkel 3 gir pedalbremsVIK03
Vik 3-hjulssykkel 7 gir frinavVIK09193245
Vik Power 3-hjulssykkel 7 gir med motorVIP
Viktoria 3-hjulssykkel 7gir pedalbremsVJ03
Viktoria sykkel 3 hjul 7 gir frinavVJ09193246
Viktoria Power 3 hjul sykkel 7 gir med motor VJP193248
Viktor 3-hjulssykkel 7 gir pedalbremsVI03
Viktor 3-hjuls sykkel 7 gir frinavVI09193247
Viktor Power 3 hjulssykkel 7 gir med motorVP

 

Standardutstyr

  • Trommelbrems foran
  • Bremser bak
    • Hydraulisk felgbrems
  • Parkbrems
  • Skjermer foran og bak
  • Bagasjebrett
  • Kjedebeskytter

 

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr. HMS.nr.
Sete OvaltVIKIT49193271
Sete LuftVIKIT52193269
Sete bred gelVIKIT53193270
Pedaler m/tåhetter og strikk, parA8077147748
Pedal sklisikker høyreVT25193300
Pedal sklisikker venstreVT26193299
Union m/vektkloss og velcro høyreVT27097265
Union m/vektkloss og velcro venstreVT28097267
Unionspedal innvendig sidestøtte høyreVT31024632
Unionspedal innvendig sidestøtte venstreVT32024633
Pedalarm kort høyreVT59024638
Pedalarm kort venstreVT60097273
Pedalarm med kneledd høyreVT61097280
Pedalarm med kneledd venstreVT62097282
Støtte til stivt ben/protese høyreVT63097284
Støtte til stivt ben/protese venstreVT64097286
Bardum fotplater str.24-30 med velcro sykkel224031208
Bardum fotplater str.31-36 m. velcro sykkel, par2241155154
Bardum fotplater str.37-42 med velcro sykkel224231210
Bardum fotplater med snowboardbinding metall str 40-46VR215S
Krykkeholder, stkVT06024622
Pressening VT07624623
Sidespeil til sykkelVT09024625
SykkelveskeVJT10193277
Lyssett foran og bakVT12097251
Kroppsstøtte str storVJT20097257
Vinkelsadelpinne til kroppsstøtte str storVJT14
Kroppsstøtte str ekstra storVT20024630
Vinkelsadelpinne til kroppsstøtte str ekstra storVT14024626
InnstegsplateVT40024634
Ledsagerhåndtak til std. styreVT41193290
Kurv foran VJT03193274
Kurv bakVJT05193275
Bagasjebox m/låsbart lokkVJT87193278
Pedalbrems VR301097300
Skyvestang med bremsVR192B234321
Viktoria/Viktor RullatorstativVT90193287

Tilbehøret går også til syklene med el-motor (Power modellene).