Viktoria Power trehjulssykkel

Viktoria Power trehjulssykkelØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Prisforhandlet – en stabil og lettkjørt trehjulssykkel med lavt innsteg og elektrisk hjelpemotor.

Art. nr.: VJP / HMS 193248 Kategori: Stikkord: , , , , ,

Dokumenter

Beskrivelse

Trehjulssykkelen Viktoria Power er nest største sykkelen i V-serien. Den har en maks brukervekt på 120 kg passer brukere og som har skrittlengde på 63-76 cm. Den har innebygd krenging i rammen som gjør at sykkelen «legger seg» i svingene og oppleves som en tohjulssykkel, samtidig som den er trygg og stabil. To hjul foran gir full oversikt over sykkelens bredde. Lav innstigningshøyde og parkeringsbrems gjør det enkelt å komme seg på og av. Den stillegående hjelpemotoren MPF Drive gir god ytelse og har «walk-by-assistant» som gjør at sykkelen triller av seg selv slik at man slipper å skyve den når man går ved siden av. Trehjulssykkelen har et bredt tilbehørssortiment som gjør at sykkelen kan tilpasses den enkeltes behov.

Detaljert informasjon om Viktoria Power trehjulssykkel og full oversikt over tilbehør finner du i produktarket og i tabellen over.

Du finner en gjennomgang av trehjulssykkelen Viktoria og våre andre produkter og prisforhandlede produkter på vår YouTube-kanal.

Tekniske data

Tekniske dataVik PowerViktoria PowerViktor Power
Hjulstørrelse foran16"18"20"
Hjulstørrelse bak20"24"26"
Styrehøyde80-98 cm95-113 cm105-123 cm
Skrittlengde50-65 cm63-76 cm76-96 cm
Innstigningshøyde12,5 cm18 cm18 cm
Maksimal brukervekt60 kg120 kg*120 kg*
Lengde 125 cm150 cm173 cm
Bredde73 cm78 cm86 cm
Vekt sykkel35 kg40 kg40 kg
Bremser foranTrommelTrommelTrommel
Bremser bakHydraulisk felgHydraulisk felgHydraulisk felg
ParkeringsbremsJaJaJa
Innvending girsystem7 gir7 gir7 gir
Farge SortGrønnRød
MotortypeMPF DriveMPF DriveMPF Drive
Dreiemoment60 Nm60 Nm60 Nm
Batterikapasitet12 Ah12 Ah12 Ah
Rekkevidde inntil50 km50 km50 km
Starthjelp JaJaJa

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nr.HMS nr.
Vik Power 7 gir med motor hydrauliske bremserVIP232775
Viktoria Power 7 gir med motor hydrauliske bremserVJP193248
Viktor Power 7 gir med motor hydrauliske bremserVP187690

 

Standardutstyr

  • MPF hjelpemotor 250W
  • 7 gir
  • Hydraulisk felgbrems bak
  • Trommelbrems foran
  • Parkeringsbrems
  • Parkeringsbremshendel
  • Skjermer
  • Bagasjebrett
  • Ringeklokke
  • Sykkellås
  • Lys foran og bak
  • Krengeassistent
  • Walk-by-assistant

Tilbehør

BeskrivelseArt.nr.HMS nr.
BBB pedaler m/ tåhetter og strikkA8077147748
Bardum fotplater m/velcro str.31-362241155154
Bardum fotplater m/velcro str.37-422242031210
Unionpedal med velcro høyre VT27097265
Unionpedal med velcro venstre VT28097267
Unionpedal med velcro og innvendig sidestøtte høyre VT31024632
Unionpedal med velcro og innvendig sidestøtte venstre VT32024633
Pedalarm med kneledd høyreVT61097280
Pedalarm med kneledd venstreVT62097282
Viktoria Power/Viktor Power pedalarm støtte stivt ben/protese høyre VT63097284
Viktoria Power/Viktor Power pedalarm støtte stivt ben/protese venstre VT64097286
Viktoria Power/Viktor Power innstegsplate VT40024634
Kroppsstøtte str mediumVIKT20266859
Kroppsstøtte str storVJT20097257
Kroppsstøtte str ekstra storVT20024630
Vik Power/Viktoria Power vinkelsetestem til kroppsstøtte VJT14266855
Viktor Power vinkelsetestem til kroppsstøtteVT14024626
Viktoria Power/Viktor Power bøylestyreVJT01097248
Ledsagerhåndtak til styre standard VT41193290
Vik Power styre todelt VIKT16193289
Vik Power ledsagerhåndtak til todelt styre VIKT17193291
Vik Power/Viktoria Power skyvestang VJT21266857
Viktor Power skyvestang VT21097258
Sykkelsete bred gel VT5324637
Viktoria Power/Viktor Power unisadel med beslag VT54097316
Viktoria Power/Viktor Power unisete med BN beslag for vanlig setestem VT66266856
Viktoria Power/Viktor Power rullatorstativ VT90193287
Viktoria Power/Viktor Power bagasjeboks VT87266858
Viktoria Power/Viktor Power kurv foran VJT03 193274
Viktoria Power/Viktor Power presenning VT07024623
Krykkeholder VT06
Viktoria/Viktor Power forsterkning av felg og ramme maks brukervekt 140 kgVR317

Du liker kanskje også…