SnowComfort kjelke

SnowComfort kjelkeØnsker du å kjøpe eller søke om dette produktet?

Allsidig kjelke med behagelig sittekomfort med god sikkerhet.

Art. nr.: 20300RØD / HMS 069396 Kategori: Stikkord: , , , , , , , , ,

Dokumenter

Beskrivelse

SnowComfort er en stødig flerbruks akekjelke med behagelig sittekomfort. Den kan brukes i akebakken, som pulk i langrennsløyen eller som transport. Den fungerer også flott som en slags sparkstøtting. Den praktiske og allsidige kjelken er produsert i støtsikker hardplast med meier i stål. Setet er avfjæret for ta i mot støt og for å gi bruker en behagelig kjøre- og sitteopplevelse. SnowComfort flyter lett på snøen og er enkel å manøvrere, uansett hva man velger å bruke den til.

Kjelken kan leveres med tilbehør som hodestøttepolstring, Bardum varmepose, forlenger til ledsagerbøyle, og Fjellpulken komplett drag med fester, slik at den kan trekkes som en pulk.

Setet til kjelken leveres i flere størrelser fra barn til voksne, med en maks brukervekt på 100kg.

SnowComfort leveres kun i rødt.

Tekniske data

Lengde117 cm
Bredde 50 cm
Høyde102 cm
Vekt13 kg
Vekt m/sete15 kg
Maks brukervekt100 kg

Art.nr. / HMS

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Snowcomfort kjelke, Bardum sete str 0, hoftebelte str. S20300RØD069396

Tilbehør

BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Bardum sete str 1 m/polster SB-28 SD-26 RH-32520-1139603
Bardum sete str 2 m/polster SB-32 SD-29 RH-38520-2158328
Bardum sete str 3 m/polster SB-35 SD-33 RH-41520-3158330
Bardum sete str 4 m/polster SB-38 SD-35 RH-45520-4158331
Bardum sete str 5 m/polster SB-42 SD-40 RH-48520-5158332
Bardum sete str 6 m/polster SB-45 SD-43 RH-51520-6
Bardum sete høy rygg m/polster SB-24 SD-22 RH-40RL023P24CM189688
Bardum sete høy rygg m/polster SB-28 SD-26 RH-44RL023P28CM161050
Bardum sete høy rygg m/polster SB-32 SD-29 RH-50RL023P32CM161051
Bardum sete høy rygg m/polster SB-35 SD-33 RH-56RL023P35CM161052
Bardum sete høy rygg m/polster SB-38 SD-35 RH-58RL023P38CM161053
Bardum sete høy rygg m/polster SB-42 SD-40 RH-60RL023P42CM161054
Bardum sete høy rygg m/polster SB-45 SD-43 RH-65RL023P45CM
Special Tomato Soft Touch Sitter sete str.1 grå m/vest og skrittsele77010109236713
Special Tomato Soft Touch Sitter sete str.2 grå m/vest og skrittsele77010209236714
Saueskinn til Bardum sete str0 høy rygg750160
Saueskinn til Bardum sete str1 høy rygg750161
Saueskinn til Bardum sete str2 høy rygg750162
Saueskinn til Bardum sete str3 høy rygg750163
Saueskinn til Bardum sete str4 høy rygg750164
Saueskinn til Bardum sete str5 høy rygg750165
Saueskinn til Bardum sete str6 høy rygg750166
Saueskinn til Bardum sete str0 lav rygg750180
Saueskinn til Bardum sete str1 lav rygg750181
Saueskinn til Bardum sete str2 lav rygg750182
Saueskinn til Bardum sete str3 lav rygg750183
Saueskinn til Bardum sete str4 lav rygg750184
Saueskinn til Bardum sete str5 lav rygg750185
Saueskinn til Bardum sete str6 lav rygg750186
Bardum varmepose str 100 cm6003139545
Bardum varmepose str 120 cm6004144440
Bardum varmepose str 140 cm6007144441
Bardum varmepose str 150 cm6005140476
Bardum varmepose str 160 cm1882155643
Bardum varmepose str 180 cm1883
Bardum varmepose spesialmål (*ved bruk av BAR-541) 6032
Snowcomfort sete side polster509233631
Snowcomfort nakkestøttepolster neopren5093147050
Snowcomfort ledsagerbøyle forlenger reg.bar 90-110 cm 2030165703
Bardum støttehåndtak for Snowcomfort (*varmepose art.nr.6032)BAR-541206857
Bardum justerbar setetilt 16-26° til SnowcomfortBAR-545189455
Pulkdrag komplett med festeplate, sele og dragfester2125-19189456
Bardum taudrag med karabinkrok, komplettsett2125-18189457
Fumagalli hoftebelte m/polster, str M413302155644
Fumagalli hoftebelte m/polster str L413303159077
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.S414301156979
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.M 414302159076
Fumagalli skrittsele neopren flex, str.L 414303146741
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.XS414200160536
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.S414201156980
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.M414202158937
Fumagalli sommerfuglvest neopren str.L414203164338

Standardutstyr

  • Hoftebelte str. S
  • Festeplate til sete
  • Bardumsete str 0 m/lav rygg (SB 24, SD 22, RH 28)
  • Ståbrett