Hopp til innhold

Cortes trehjulssykkel

Med en justerbar demper og et stort sete blir sykkelturene stabile, trygge og komfortable. Et dreibart sete og lav innstigningshøyde gjør av- og påstigningen særdeles enkel. Setet er også dybdejusterbart for optimal sittestilling.

En sterk ramme gir en maksimal brukervekt på 150 kg. Innebygd krengning i rammen gjør at sykkelen «legger seg» i svingene. Motoren har en rekkevidde på inntil 100 km.

Et stort tilbehørsutvalg gjør at trehjulssykkelen kan tilpasses den enkeltes behov; setet kan blant annet utstyres med armlener for bedre støtte og komfort.

Du finner en full gjennomgang av trehjulssykkelen Cortes og våre andre produkter og prisforhandlede produkter på vår YouTube-kanal.

Les mer

Med en justerbar demper og et stort sete blir sykkelturene stabile, trygge og komfortable. Et dreibart sete og lav innstigningshøyde gjør av- og påstigningen særdeles enkel. Setet er også dybdejusterbart for optimal sittestilling.

En sterk ramme gir en maksimal brukervekt på 150 kg. Innebygd krengning i rammen gjør at sykkelen «legger seg» i svingene. Motoren har en rekkevidde på inntil 100 km.

Et stort tilbehørsutvalg gjør at trehjulssykkelen kan tilpasses den enkeltes behov; setet kan blant annet utstyres med armlener for bedre støtte og komfort.

Du finner en full gjennomgang av trehjulssykkelen Cortes og våre andre produkter og prisforhandlede produkter på vår YouTube-kanal.

Demonstrasjon av Cortes trehjulssykkel - på rammeavtale med NAV

Mads gir en komplett gjennomgang av Cortes trehjulssykkel.

BeskrivelseCortes
FargeSort
Hjulstørrelse foran24
Hjulstørrelse bak20
Vekt48 kg
Max brukervekt150 kg
Skrittlengde67-95 cm
Innstegshøyde36 cm
Sittehøyde60-67 cm
Setebredde50 cm
Setedybde32 cm
Rygghøyde52 cm
Dreibart seteJa
Lengde209 cm
Bredde77 cm
Bremser foranFelgbrems
Bremser bakHydrauliske skivebremser
Girsystem innvendig8 gir
ParkbremsJa
DempingJa
StarthjelpJa
Motor 250WBafang M400
Dreiemoment80 Nm
MotorplasseringKrank
Batterikapasitet10,4 Ah
Rekkevidde inntil100 km
BeskrivelseArt.nrHMS nr.
Huka Cortes 3-hjulssykkel 8 gir Bafang M400 hjelpemotor06100MZ266820
Hjelpemotor Bafang M400
8 gir
Dreibart sete
Justerbar demper
Felgbrems foran
Hydrauliske skivebremser
Parkeringsbrems
Parkbremshendel
Skjermer
Antiskli på innsteg
Differensial på bakaksel
Lys foran og bak
Ringeklokke
Sykkellås - Det følger med to nøkler til sykkelen som begge passer både til batteriet og låsen.
BeskrivelseArt.nr.HMS nr.Bilder
Hendler for dybderegulering av sete6131267971https://bardum.no/app/uploads/2021/11/regulerbart_styrestem-scaled.jpg
Speil6140254713
Styrestem regulerbart6142267960https://bardum.no/app/uploads/2021/11/regulerbart_styrestem-scaled.jpg
Styrestem forlenget6143267961
Armstøtte6145267962https://bardum.no/app/uploads/2021/11/Armstotte-Cortes.jpg
Armstøttefiksering kun sammen med 061456146267963
Vertikalgrep til styre6147267964
Bøylestyre6148267965
Sommerfuglstyre6150267966
Krykkeholder dobbel6155254712
Krykkeholder enkel6156267968
Feste til bag og veske (ikke med art.nr.06178)6177267969https://bardum.no/app/uploads/2021/11/Feste_til_sykkelveske_bag_Cortes.jpg
Bagasjebrett (ikke med art.nr.06177)6178254714https://bardum.no/app/uploads/2021/11/bagasjebrett-scaled.jpg
Ekstra batteripakke inkl feste6179267970https://bardum.no/app/uploads/2021/11/ekstra_batteripakke_inkl_feste.jpg
Armlener, par6188287324https://bardum.no/app/uploads/2021/11/Armlener_par-scaled.jpg
Ekstra store pedaler 7,5x10 cm par6160267975
Fotstøtte for leggstøtte 25x9 cm høyre6161267976
Leggstøtte høyre kun sammen med 061616162267977
Fotstøtte for leggstøtte 25x9 cm venstre6163267978
Leggstøtte venstre kun sammen med 061636164267979
Fotplate med fikseringsremmer 22x8 cm venstre6165267980
Fotplate med fikseringsremmer 22x8 cm høyre6166267981
Fotplate med fikseringsremmer 24x9 cm venstre6167267982
Fotplate med fikseringsremmer 24x9 cm høyre6168267983
Fotplate med fikseringsremmer 27x10 cm venstre6169267984
Fotplate med fikseringsremmer 27x10 cm høyre6170267985
Krankarm ekstra lang venstre6175267988
Krankarm ekstra lang høyre6176267989
Pedaler sykkel m/tåhette og strikkA8077147748https://bardum.no/app/uploads/2021/11/Pedal-taahette-og-strikk_hoyre.png
Produktark
Bruksanvisning
Brosjyre

Produktfordeler

  • Trehjulssykkel med dreibart sete og krankmotor
  • Prisforhandlet
  • Stort tilbehørsutvalg