Hopp til innhold

Special Tomato EIO barnevogn

EIO barnevogn er en enkel og sikker vogn med enkle tilpasningsmuligheter for barn med spesielle behov eller funksjonsnedsettelser. Barnevognen har god setevinkel og meget gode sitteegenskaper med muligheter for variasjon i sittestillingen. Vognen gir god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling.

Store låsbare svinghjul gjør det lett å kjøre EIO barnevogn. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol.

EIO barnevogn er enkel å legge sammen, den har lav egenvekt (veier kun 10 kg) og høy brukervekt (40 kg).

Optimaliser EIO barnevogn med Bardum MP modulputer for mer støtte.

Les mer

EIO barnevogn er en enkel og sikker vogn med enkle tilpasningsmuligheter for barn med spesielle behov eller funksjonsnedsettelser. Barnevognen har god setevinkel og meget gode sitteegenskaper med muligheter for variasjon i sittestillingen. Vognen gir god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling.

Store låsbare svinghjul gjør det lett å kjøre EIO barnevogn. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol.

EIO barnevogn er enkel å legge sammen, den har lav egenvekt (veier kun 10 kg) og høy brukervekt (40 kg).

Optimaliser EIO barnevogn med Bardum MP modulputer for mer støtte.

Demonstrasjon av Special Tomato EIO barnevogn

Heidi tar en full gjennomgang av spesialvognen/barnevognen Special Tomato EIO.

Hvordan legge sammen Special Tomato EIO barnevogn?

Heidi viser hvor enkelt man legger sammen spesialvognen/barnevognen Special Tomato EIO.

BeskrivelseTeknisk data
Setebredde35 cm
Setedybde30 cm
Rygghøyde61 cm
Legglengde33 cm
Legglengde m/ST Liner sete str.1+238 cm
Legglengde m/ST sitter sete str.140,5 cm
Legglengde m/ST sitter sete str.243 cm
Ryggvinkel115 - 165⁰
Knevinkel60 - 103⁰
Kjørebøyle regulering82 - 113 cm
Vekt12,5 kg
Sammenslått vogn b x h x l58 x 43 x 95 cm
Max brukervekt40 kg
BeskrivelseArt. nr.HMS nr.
EIO barnevogn63009900231718
Regntrekk
Hodepute
Kalesje m/vindu
Store låsbare svinghjul
Avtagbare hjul med hurtigkopling
4 puter for posisjonering
Parkeringsbrems
4-punkt sele og 2-punkt hoftebelte
Regulerbar ryggvinkel, knevinkel og kjørebøyle
BeskrivelseArt.nr.HMS.nr.
Special Tomato Sitter sete str. 1, gråArtikkel nr.236713
Special Tomato Sitter sete str. 2, grå77010109236714
Bardum MP baseplate EIO og ST Jogger77010209198422
Bardum MP sidestøtter rygg, str. Small, parMP100198424
Bardum MP sidestøtter rygg, str. large, parMP102198964
Bardum MP sidestøtter sete, str.small, parMP103198425
Bardum MP sidestøtter sete, str. large, parMP104198965
Bardum MP sidestøtter rygg, str. medium, parMP105198963
Bardum MP kilepute str.S MP109198966
Bardum MP kilepute str.L MP106198423
Bardum MP kilepute str.XL MP107210844
Bardum MP nakkepute MP110198968
MP108
Produktark
Bruksanvisning

Produktfordeler

  • En lett barnevogn med store låsbare hjul og stor kalesje
  • God setevinkel og meget gode sitteegenskaper
  • Enkel å legge sammen