Hopp til innhold

Special Tomato Jogger barnevogn

Joggervognen veier kun 13,5 kg og har hele 50 kg i maks brukervekt. Med låsbart svinghjul foran er den enkel å manøvrere både inne og ute.

ST Jogger har god setevinkel, og den regulerbare ryggen gir muligheter for variasjon i sittestillingen. Det er god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling. ST Jogger er lett å slå sammen.

Låsbart svinghjul gjør vognen lett å kjøre både inne og ute. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol, både i aktiv sittestilling og i hvilestilling. ST Jogger har vendbart polster med fleece for de kalde dagene. Det finnes et stort utvalg av tilbehør som gir barnet støtten det trenger, blant annet ST Liner sete og rygg, ST Sitter sete og modulputesystemet Bardum MP modulputer.

Les mer

Joggervognen veier kun 13,5 kg og har hele 50 kg i maks brukervekt. Med låsbart svinghjul foran er den enkel å manøvrere både inne og ute.

ST Jogger har god setevinkel, og den regulerbare ryggen gir muligheter for variasjon i sittestillingen. Det er god støtte for overkroppen, og ryggen kan enkelt legges ned i hvilestilling. ST Jogger er lett å slå sammen.

Låsbart svinghjul gjør vognen lett å kjøre både inne og ute. Kalesjen (med vindu) gir god beskyttelse mot regn, vind og sol, både i aktiv sittestilling og i hvilestilling. ST Jogger har vendbart polster med fleece for de kalde dagene. Det finnes et stort utvalg av tilbehør som gir barnet støtten det trenger, blant annet ST Liner sete og rygg, ST Sitter sete og modulputesystemet Bardum MP modulputer.

Demonstrasjon av Special Tomato Jogger barnevogn

Heidi gir en full gjennomgang av Special Tomato Jogger barnevogn.

Hvordan legge sammen og sette opp Special Tomato Jogger barnevogn? På rammeavtale med NAV

Heidi demonstrerer hvordan man enkelt legger sammen og setter opp Special Tomato Jogger barnevogn.

Bruk av Sitter-setet i Special Tomato Jogger barnevogn

Heidi viser hvordan man bruker Special Tomato Sitter sete i Special Tomato Jogger Barnevogn.

BeskrivelseTekniske data
Setebredde35 cm
Setedybde30 cm
Rygghøyde61 cm
SetetiltFast
RyggvinkelRegulerbar
Ryggvinkel105 - 145⁰
Regulerbart kjørehåndtakJa
Kjørebøyle regulering86 - 113 cm
Antall hjul3
Type hjul, foranSvinghjul, låsbar
Type hjulLuft
Hjuldiameter foran12''
Hjuldiameter bak12''
Avtagbare trekkJa
LedsagerbremsJa
Vekt13 kg
Totalbredde65 cm
Totallengde120 cm
Sammenslått vogn b x h x l66 x 49 x 87 cm
Max brukervekt50 kg
Legglengde35 cm
BeskrivelseArtikkel nr.HMS nr.
ST Jogger62009900146011
Kurv
Regntrekk
Sikkerhetssnor
Skivebrems m/bremsehåndtak på kjørebøyle
Regulerbar kjørebøyle
Kalesje med vindu
Regulerbar ryggvinkel
Parkeringsbrems
Luftfylt låsbart svinghjul
Luftfylte avtagbare bakhjul med hurtigkopling
4-punkt sele og 2-punkt hoftebelte
Vendbart polster med fleece på ene siden
BeskrivelseArtikkel nr.HMS art.nr.
Sitter sete str 1, grå77010109236713
Sitter sete str 2,, grå77010209236714
Bardum MP baseplateMP100198422
Bardum MP sidestøtter str liten, ryggMP102198424
Bardum MP sidestøtter str medium, ryggMP109198963
Bardum MP sidestøtter str stor, ryggMP103198964
Bardum MP sidestøtter str liten, seteMP104198425
Bardum MP sidestøtter str stor, seteMP105198965
Bardum MP kilepute str litenMP106198966
Bardum MP kilepute str mediumMP107198423
Bardum MP kilepute str storMP110210844
Bardum MP nakkeputeMP108198968
ST Jogger seleRP77322309257049
ST Jogger regntrekk5632-700174483
Skrittsele str 1, neopren SB:22 SD:8 L:2507050-02110-00909285922
Skrittsele str 2, neopren SB:26 SD:11 L:3107050-02120-00909285923
Skrittsele str 3, neopren SB:29 SD:14 L:3707050-02130-00909285916
Skrittsele str 4, neopren SB:31 SD:15 L:4207050-02140-00909285917
Hoftebelte 2pkt str 1, jekkespenne med polster over spenne07110-06210-00500285906
Hoftebelte 2pkt str 2, jekkespenne med polster over spenne07110-06220-00500285907
Hoftebelte 2pkt str 3, jekkespenne med polster over spenne07110-06230-00500285902
Hoftebelte 4pkt str 1, jekkespenne med polster over spenne07120-06210-00500269676
Hoftebelte 4pkt str 2, jekkespenne med polster over spenne07120-06220-00500285908
Hoftebelte 4pkt str 3, jekkespenne med polster over spenne07120-06230-00500285904
Dynamisk 4 pkt vest str x-smallFP-01-XS/SB/T*292242
Dynamisk 4 pkt vest str smallFP-01-S/SB/T*292243
Dynamisk 4 pkt vest str mediumFP-01-M/SB/T*292244
Dynamisk H-sele str xx-smallFP-02-XXS/T*
Dynamisk H-sele str x-smallFP-02-XS/T*292239
Dynamisk H-sele str smallFP-02-S/T*292240
Dynamisk H-sele str mediumFP-02-M/T*292241
Dynamisk 2 pkt hoftebelte m/bekkenstøtte str x-smallFP-10-XS*292246
Dynamisk 2 pkt hoftebelte m/bekkenstøtte str smallFP-10-S*292247
Dynamisk 2 pkt hoftebelte m/bekkenstøtte str mediumFP-10-M*292248
Produktark
Bruksanvisning

Produktfordeler

  • Trygg og lett vogn med gode tilpasningsmuligheter
  • Enkel å manøvrere både inne og ute
  • God hvile- og sovestilling